0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 60 з 186 товарів

  Фільтри

   Торгова марка:

   Виріб:

   Розмір листа:

   К-сть фото/сторінок:

   Кріплення фото:

   Обкладинка:

   Розмір фотографії:

   Вид:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Розмір листа:

   К-сть фото/сторінок:

   Кріплення фото:

   Обкладинка:

   Розмір фотографії:

   Вид:

   Фотоальбом CHAKO 10 х 15 х 200 м'який, дитячий "Хлопчик - Панк" BX-124
   Середня оцінка: 4 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Не оцінено
   308.70

   Відобразити ще товари (60)

   Всі ми з Вами любимо фотографувати видатні або особливі моменти нашого життя, щоб потім мати змогу насолодитись емоціями ще раз. Неможливо тримати в голові всі чудові моменти життя, тому нам на поміч і приходить фотокартка. Щоб було зручно зберігати фотокартки, захищаючи їх від фізичного ушкодження, дії сонячних променів людство вигадало фотоальбом. Альбом для фотокарток це книга, або зошит в середині якого є кармани, або спеціальні листи для розміщення фотографій.

   Фотоальбом для особливих подій

   Фотоальбом виготовляють з різноманітних матеріалів. Дешевий альбом для фотокарток виготовляють, переважно, з поліпропілену, дорогі та більш якісні фотоальбоми мають листи з картону, а для обкладинки використовують картон, ламінований папір, шкірозамінник або шкіру. Внутрішній блок в таких фотоальбомах клеєний, більш дорогі моделі, наприклад шкіряний фотоальбом, мають внутрішній блок прошитий і проклеєних як в книзі.

   Фотоальбом буває файловий - це коли в середині фотоальбому розташовані кишеньки для фотографій чітко визначеного розміру. Один з самих популярних форматів це фотоальбом для фотокарток розміром 10х15, також є файлові фотоальбоми для фотографій розміром 9х13, 13х8, 15х21. За місткістю фотографій, фотоальбоми є різні, але переважають 3 стандартних вида: на 100, на 200 і на 300 фотографій.

   Фотоскотч для фотоальбомів

   Якщо Ви не знаєте якого саме розміру будуть Ваші фотокартки, або бажаєте проявити творчість при розміщенні фотографій на сторінці, тоді Вам треба обрати альбом з довільним розміщеням фотографій на листі – це може бути альбом на магнітний лист, або альбом на фото скотч.

   Альбом на магнітний лист це альбом, фотографії в якому закріплюються за допомогою магнітного листа. Ви розміщаєте фотографії на сторінці як Вам зручно, в довільному порядку і зверху притискаєте магнітним листом, який тримає фотографії. Перевагою такого альбому є те, що Ви можете розмістити на одній сторінці декілька фотографій різного розміру. Альбом на фотоскотч, це альбом який має картонні листи, а фотографіі в ньому закріпяются за допомогою спеціальної клейкої стрічки, клейкого фото скотчу. Стрічка наноситься на куточки фотографіі, після чого фото вклеюєтся в фотоальбом.

   Весільний фотоальбом

   Щоб купити фотоальбом Вам достатньо відкрити відповідний розділ в каталозі нашого інтернет магазину, або за бажанням приїхати до нас в магазин. До Вашого вибору великий асортимент фотоальбомів файлових, на магнітний лист, на фото скотч або на клейки кутики. Ми запропонуємо Вам вибір обкладинки, яка Вам більше подобається або підходить в данному випадку - це може бути традиційний фотоальбом з нейтральною обкладинкою. Весільний фотоальбом ; з зображеннями на весільну тематику, дитячі фотоальбоми, фотоальбом из зображеням тварин, природи, та безліч інших тематичних малюнків. В нашому магазині Ви знайдете фотоальбоми відомих європейских виробників - Walter, Henzo. Окрім альбомів для фотографій Ви з можете придбати клейку стрічку або клейкі кутики для поклейки фотографій, коробки для весільних фотографій, книгу для реєстрації гостей в місті Київ, Львів, Луцьк.