0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 329 товарів

  Відобразити ще товари (60)

  Найкращі та найважливіші спогади життя людство зберігає у вигляді фотознимків. Це весілля, дні народження, урочисті події, відпустки та інші події. Щоб найяскравіші моменти були завжди перед очима, обрані фотографії вставляють в фоторамки.

  Рамка для фото – річ універсальна, в неї можно вставити як фото улюбленої дитини, мами, тата , так і документ, сертифікат, диплом або звичайне оголошення. Її можно поставити на стіл, або ж повішати на стіну – більшість рамок мають ножку-підставку для розміщеня на горизонтальній поверхні та (або) кріплення для стіни.

  За розміром фоторамки поділяються за стандартними розмірами – 9х13, 10х15, 13х18, 15х21, 21х30, 30х40. Ці розміри є стандартними, однак є багато рамок нестандартних розмірів і Ви з легкістю знайдете потрібну саме Вам.

  Фоторамки виготовляють з різних матеріалів, найбільш популярними є пластикова фоторамка, дерев’яна фоторамка, також рамки виготовляють з металу, шкіри, акрила та інших матеріалів. Сучасна фоторамка – це витвір мистецької фантазії, у різноманітних формах та матеріалах.  Рамки поділяються на багетні рамки, тобто фоторамки яки мають фізичну рамку, та на антирами  - фоторамки без зовнішної рамки. Багетні рамки мають сотні різновидів багету – починаючи від класичних прямих пластикових або дерев`яних багетів, закінчуючи різбленими багетами з різноманітними візерунками, що надасть Вашій фотографіі  подібності до картини.

  В магазині Час Пік Ви зможете купити фоторамку на будь який смак за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк. Окрім звичайних пластикових, дерев`яних, металевих багетних рамок є безліч різноманітних фото рамок – у формі куба, фото рамка у формі серця для подарунку коханій людині, рамка «родинне дерево» де ви можете розмістити фотографії усієї родини, галерея з фото рамок що кріпиться на трос, рамка –піднос, мультирамка, зкладена з декількох рамок, рамка-коллаж та багато інших цікавих незвичних рамок.