0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Грифелі | Стрижні для механічних олівців


  Показано: 20 з 20 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Твердість:
   Товщина:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Твердість:
   Товщина:
   Країна виробник:
   1

   Якщо під час роботи або навчання доводиться постійно використовувати прості олівці, зручніше за все купити механічну модель. Її не доведеться заточувати, а грифель завжди буде давати чітку та акуратну лінію. Недорого купити запасні стрижні для механічних олівців можна в інтернет-магазині «Час-Пік».

   Грифелі для механічного олівця в «Час-Пік»

   Стрижні для автоматичного олівця оцінили в роботі і школярі, і студенти, і офісні співробітники та фахівці вузького профілю. Користуватися механічними олівцями із запасним грифелем зручно: вони залишають на папері тонкі та витончені лінії. Їх не треба постійно заточувати – потрібно просто купити новий стрижень для олівця, якщо попередній закінчився.

   Грифелі заощаджують час. Не потрібно витрачати його на те, щоб знову наточити олівець до необхідної гостроти. При постійному заточуванні звичайні олівці часто ламаються, чого не станеться з грифелем від автоматичного олівця.

   Купити стрижні для механічного олівця можна в таких випадках:

   • коли потрібно отримати тонкі послідовні лінії – стрижень завтовшки 0,3 мм уможливлює точність та деталізацію малюнка;
   • коли потрібно малювати або писати протягом тривалого часу – завдяки ергономічній формі та легкій вазі рука не втомлюватиметься;
   • коли хочеться виділитись – автоматичні олівці зі змінними стрижнями можуть мати цікавий дизайн;
   • коли відіграє важливу роль зручність роботи – не доведеться постійно заточувати олівець.

   Набір грифелів можна купити за доступною ціною: така покупка повністю виправдає себе в ході використання.

   Особливості вибору та переваги стрижнів

   Щоб механічні олівці справлялися із завданням, потрібно навчитися правильно підбирати до них стрижні. Залежно від того, для чого потрібен олівець – для письма, для креслення, для малювання чи загалом для творчості, треба враховувати ті чи інші критерії вибору.

   На що звернути увагу, вибираючи стрижні для механічного олівця:

   • твердість – вона може позначатися 2В, 2Н, Н, НВ, В. Маркування «В» вказує на м'якість грифеля, «НВ» – середній рівень, «Н» – твердий. Чим м'якіший грифель олівця, тим чорніший і більш насичений колір він даватиме на папері;
   • діаметр – товщина стрижня може бути 0,35 мм, 0,5 мм, 0,7 мм, 0,9 мм. Чим тоншалінія потрібна, тим менше має бути діаметр грифеля;
   • кількість штук – у наборі найчастіше зустрічається 12 грифелів.

   Інтернет-магазин «Час-Пік» реалізує стрижні олівця від таких відомих виробників, як Faber-Castell, Koh-i-Noor, Eco-Eagle. Грифелі для олівців цих торгових марок мають багато переваг. При відносно низькій ціні вони відрізняються міцністю, довговічністю, насиченим кольором, широким вибором твердості та діаметра стрижня. В асортименті можна знайти витратні матеріали під будь-які завдання – чи то письмо, чи то креслення, чи то створення малюнка.

   Як купити грифелі для механічних олівців із доставкою по Україні

   Якщо Ви шукаєте якісний грифель та інше письмове приладдядля офісуабо школи, ви зможете придбати ці товари в нашому інтернет-магазині. Аксесуари для механічних олівців доступні для замовлення за демократичними цінами з доставленням по всій території України. Ви можете придбати будь-який грифель для олівця з відправленням у Київ, Івано-Франківськ, Рівне, Львів, Луцьк, Черкаси, Тернопіль, Вінницю, Чернівці, Червоноград, Самбір, Стрий, Дрогобич та інші міста.

   Купити грифель від олівця або інші канцелярські товари можна також у наших фізичних магазинах. Торгові точки розташовані в Луцьку, Львові, Самборі, Дрогобичі, Червонограді та Стрию. Якщо Ви замовили товари для офісу або для школи через інтернет, Ви можете забрати їх самостійно у наших магазинах або замовити доставлення транспортною компанією.

   Поширені запитання

   ✅ Які є недорогі стрижні для механічних олівців?

   ✅ Які можна купити грифелі для автоматичного олівця з великим діаметром?

   ✅ Який стрижень підійде для отримання тонкої лінії на папері?

   ✅ Скільки коштує набір грифелів для автоматичних олівців?

   На вартість набору стрижнів впливають торгова марка, товщина грифелю, кількість штук у комплекті. У нас представлені набори за різними цінами: