0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 60 з 99 товарів

  Фільтри

   Торгова марка:

   Виріб:

   Кількість листів:

   Матеріал:

   Кількість колод:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Кількість листів:

   Матеріал:

   Кількість колод:

   Відобразити ще товари (39)

   Любителям бриджу, покеру та інших карткових ігор пропонуємо карти гральні Piatnik. У цьому розділі ви можете підібрати та купити професійні карти Пятнік за розумною ціною і з доставкою по Україні. Продукція австрійського виробника відрізняється довговічністю, стійкістю до стирання та деформацій. Такі карти приємно тримати в руках та дуже складно «крапити».

   В інтернет-магазині «Час-Пік» ви можете купити гральні карти для покеру, фокусів, різних трюків, карти Таро, а також високоякісні карткові ігри та пазли.

   Особливості гральних карт Пятнік

   Віденська фабрика Piatnik випускає гральні карти починаючи з 1824 року. Все починалося з сімейної компанії, що виготовляє ексклюзивні та декоративні колоди. Зараз, Пятнік — австрійський бренд з рядом дочірніх підприємств в Америці, Чехії, Німеччині та Угорщині.

   В процесі виробництва професійних гральних карт, Piatnik використовують новітні технології, поставляючи продукцію в більш ніж 60 країн по всьому світу. Їх річний виробничий обсяг перевищує 25 мільйонів колод.

   Асортимент карт гральних Piatnik умовно ділиться за наступними параметрами:

   • Складом колоди. У нашому каталозі можна купити карти Пятнік з 36 та 55 листами. Колода на 55 карт — стандартна, в ній є 3 джокера, а наймолодша карта — двійка. Колода на 36 карт — спрощена, вона починається з шістки і в ній немає джокерів.

   • Дизайном. Бренд займається випуском різнопланових гральних карт з унікальним дизайном. Серед найпопулярніших, Modern Design, Golden Age, Black Palekh (Палех) та Golden Russian. Також дуже цікаво виглядають дизайни Discovery, Charlie Chaplin, Folklore, Kimono та інші. Кожне дизайнерське рішення виконане у власному унікальному стилі та має оригінальне оформлення. Кілька колод бренду — перевидання популярних серій минулих років.

   • Матеріалами. В асортименті компанії є карти пластикові та картонні зі зносостійким покриттям. В «Час-Пік» представлені обидва матеріали карт гральних, купити які можна на цій сторінці. 

   Де купити карти гральні Piatnik в Україні

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує повний асортимент гральних карт Пятнік з пластика і картону з якісним зносостійким покриттям. Вам не потрібно переживати, що зображення зітруться або самі карти деформуються, адже вони призначені для частих і тривалих ігор. Виходячи з ваших цілей, ви можете підібрати колоду на 36 або 55 карт.

   Тут можна купити карти гральні Piatnik для гри в покер, бридж, карти Таро, карткові набори, карткові ігри та колоди зі збільшеними індексами. Всі упаковки виглядають красиво та презентабельно, що дозволяє використовувати їх як подарунок близькій людині або колезі.

   Замовляйте гральні карти Пятнік з доставкою по Україні у нас. Вас зацікавить великий асортимент, відмінна якість, акуратні й чіткі зображення, розумна ціна та оперативна доставка по всій країні.