0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 12 з 12 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Об`єм:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Об`єм:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   1

   Скляні контейнери для зберігання продуктів  

   Скляні контейнери для зберігання продуктів – це оптимальне поєднання гігієни та безпеки для зберігання, транспортування і споживання продуктів. Завдяки універсальній формі та розмірами ви маєте можливість зберігати різні продукти, готові страви, чи напівфабрикати. Виробляються з загартованого скла – гігієнічного матеріалу, виключно стійкого до ударів і перепадів температур, що дозволяє використовувати їх в холодильнику і морозильній камері, а також робить безпечним їх застосування в мікрохвильових печах та посудомийних машинах. Бувають звичайні та дихаючі закриваючі пластикові кришки, які гарантують надійність. А спеціальна форма кришки полегшує відкривання контейнера.

   Існують також спеціальні контейнери із жароміцного боросилікатного скла і здатні витримати температуру від -40°С до +300°С, що дають можливість не тільки готувати в них, але і зберігати готові страви в холодильнику і навіть в морозильній камері. Їжу можна подавати на стіл прямо в контейнері, не перекладаючи в інший посуд. Така посуда стійка до ударів і в два рази міцніша за звичайне скло, потовщена кромка попереджає утворення сколів, не утримує запахи, стійка до утворення плям.

   Ланчбокс - контейнер для зберігання їжі 


      Яскравий і барвистий дитячий  ланчбокс — незамінна річ для зберігання їжі та перекусів у школі. Ергономічний та практичний контейнер з улюбленими героями займе зовсім небагато місця в шкільному ранці, водночас вмістивши все необхідне для повноцінного ланчу школяра.

      Вибрати харчові контейнери можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.