0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 31 з 31 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір скоби:
   Країна виробник:
   Розмір:
   Кількість штук:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір скоби:
   Країна виробник:
   Розмір:
   Кількість штук:
   Кнопки-цвяшки Eco-Eagle кольорові‚ метал пластик 50 штук в упаковці TY65
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   8.40
   1

   Скріпки та біндери для паперу в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Звичайна скріпка– обов’язковий атрибут кожного офісу. Це найпростіший інструмент для швидкого скріплення документів. Більш сучасними варіантами скріпок можна вважати скоби для степлера та канцелярський біндер, який також називають затискачем. Ці та інші канцелярські скріпки можна купити в інтернет-магазині «Час-Пік».

   Види скріпок

   Виробники випускають різноманітні скріпки та біндери для зручності офісних працівників: кожен може вибрати собі витратні матеріали для конкретного завдання. В асортименті нашого сайту представлені скоби, біндери для паперу, затискачідля тимчасового скріплення паперових матеріалів, зшивачідля архівації документів, канцелярські кнопки, скріпки та булавки. Ці інструменти для скріплення аркушів відрізняються один від одного кількома параметрами.

   За матеріалами

   Скріпки канцелярські виготовляють із різноманітних матеріалів. Вони можуть бути:

   • нікельованими;
   • оцинкованими;
   • кольоровими – з покриттям із кольорового пластикового полімеру.

   За формою

   Скріпки та біндери також можуть мати різну форму. Найчастіше зустрічаються такі види скріпок для паперових матеріалів:

   • прямі;
   • із загином;
   • трикутні із загином.

   За розмірами

   У нашому інтернет-магазині можна купити скріпки для документів, які відрізняються одна від одної розмірами. Найменші мають розмір 25 мм, найбільші – 78 мм. Також в асортименті можна знайти такий різновид великих скріпок, як біндер для паперу.

   Біндери – це інструменти для тимчасового та надійного скріплення документації. Скріплені таким затискачем аркуші зручно гортати, при цьому його можна в будь-який момент зняти, не пошкодивши папір. На сайті можна вибрати біндери канцелярські розміром від 15 до 51 мм.

   Найменший різновид скріпки – це канцелярські скоби до степлера. Їх розмір вказують через риску, наприклад, 26/6, 23/8 або 23/20. Чим більший другий показник (довжина ніжки), тим більшу кількість аркушів може одночасно скріпити скоба.

   Канцелярські біндери: кому та для чого стануть у пригоді

   Біндери металеві стали популярними відносно недавно. Однак зручність та простоту застосування цього канцелярського приладдя швидко оцінили як офісні працівники, так і школярі. Біндер-скріпка дозволяє фіксувати разом кілька аркушів або велику кількість паперу, картонних матеріалів, фотографій.

   Біндери купити можна різного розміру: від нього залежить, яку кількість аркушів може скріпити цей інструмент. У продажу можна знайти як мініатюрні, так і збільшені варіанти в коробочках та поштучно.

   Як використовують канцелярські біндери:

   • найчастіше їх застосовують для скріплення та для переміщення документів, а також, щоб навестипорядок на робочому столі;
   • така скріпка-затискач знадобиться для фіксації аркуша на папці, дощечці або планшетці;
   • біндерами можна зафіксувати стопку паперудля зручного зшивання шпагатом, щоб робота вийшла охайною та рівною;
   • біндер канцелярський допоможе і в побуті – зафіксувати кабель, скріпити гроші, закрити пакетик з приправою, послужити підставкою для телефону.

   Таке канцелярське приладдя в основному можна побачити в офісних працівників, хоча його купують не лише для офісу, а й для дому, школи, магазину та інших закладів.

   Канцелярські скоби для степлера: для чого та для кого потрібні

   Скоби для степлера використовують як в офісі, так і вдома. За їх допомогою можна надійно скріпити кілька аркушів паперу, проколюючи матеріал металевою скобою. Великі скоби можуть застосовувати навіть у промисловій сфері, наприклад, для фіксування оббивної тканини на меблях.

   Найпопулярніша канцелярська скріпка для степлера – П-подібна. Такі скоби відрізняються одна від одної товщиною, а також довжиною ніжок та спинки. Чим більшу кількість аркушів потрібно скріпити, тим більшого розміру повинна бути скоба. В офісі найчастіше використовують скоби № 10, які чудово фіксують невелику кількість документів.

   Скоби для паперу потрібні школярам, студентам, викладачам, офісним і банківським службовцям, складським працівникам та багатьом іншим спеціалістам. Вони стануть у пригоді і вдома для наведення ладу в особистих документах.

   Інші дрібниці: Канцелярські Кнопки

   Ще одне офісне приладдя, яке має не такий великий попит, –кнопки канцелярські. Вони знадобляться, якщо потрібно прикріпити плакат на стіну, також їх використовують, коли в офісі є спеціальне презентаційне обладнання. Наприклад, для фліпчартів ці інструменти не підходять, однак їх можна використовувати як аксесуари для дощок з корковою поверхнею.

   Кнопка канцелярська зазвичай виготовляється з металу й може мати кольорове пластикове покриття зверху. Традиційні аксесуари для кріплення мають круглий капелюшок, хоча зараз виробники пропонують також альтернативні варіанти, наприклад, кнопки-цвяшки або кольорові прапорці. Купити канцелярські кнопки можна в картонній коробці на 30-100 штук.

   Де купити скріпки та біндери канцелярські в Україні

   Якщо Вам потрібні такі канцелярські товари, як біндери, затискачі, кнопки або скріпки, ви можете придбати їх за доступною ціною в нашому інтернет-магазині. У нашому каталозі є й такі необхідні атрибути, як письмове приладдя, аксесуари для магнітних дощок, органайзери, які використовують на робочому столі, тощо.

   Замовити будь-які товари для школи або роботи можна з доставленням по Україні. Оформлюйте замовлення з відправленням у Київ, Львів, Харків, Суми, Луцьк, Вінницю, Чернігів, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Полтаву, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич тощо.

   У наших фізичних магазинах доступна послуга самовивозу замовлення, зробленого на сайті. Якщо ви замовили онлайн біндери або інше настільне приладдя, ви можете забрати їх самостійно у Львові, Луцьку, Самборі, Стрию, Дрогобичі або Червонограді.

   Поширені запитання