0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Кнопки, Скріпки, Скоби, Біндери купити, ціна

Показано: 44 з 44 товарів

1

В сучасному офісі дуже важливим є акуратність ведення діловодства. Робота з документами потребує максимальної уважності та правильного скріплення важливих доповідей або звітів.
Для додання респектабельного зовнішнього вигляду певній кількості документів використовують скоби, скріпки, кнопки, біндери.

Скоби – це мініатюрний виріб із спеціального рифленого оцинкового заліза, основним завданням якого є швидке скріплення аркушів за допомогою степлера. Матеріалами для скоб є мідь, сталь або залізо. Так само пропонуються скоби з мідним покриттям. Більш щільні і потужні скоби здатні скріплювати великий обсяг паперу, а скоби мініатюрні призначені для скріплення невеликої кількості аркушів.
Сучасні скоби бувають не тільки різних діаметрів і виготовляються з різних матеріалів, але і відрізняються різними кольорами. Перевагою різнокольорових скоб є можливість швидко відшукати на робочому столі необхідний документ.
Виступаючи новим і сучасним аналогом стандартної скріпки є біндери вони не рідко виконують функцію декору офісних документів. Акуратно складені листки, прикрашені стильним біндером, інформують громадськість про солідність та статус організації. Крім того, багато офісних центрів використовують саме біндери , як частину фірмового стилю організації, купуючи пристосування певних кольорів.
Біндери – це спеціальне пристосування для надійного затиску офісного паперу. Сучасні біндери допомагають формувати документи в правильній послідовності і надійно скріплюють важливі звіти, конспекти та доповіді. Завдяки практичній конструкції біндери не тільки є дуже зручними для роботи з квитанціями, бланками і документами будь-якого формату, але і забезпечують порядок на робочому столі. У сучасних організаціях біндери значно спрощують проведення презентацій і доповідей, де є необхідним наявність більше 15 сторінок. Перевагою нових биндеров є можливість швидкого скріплення великого обсягу паперу всього за кілька секунд, не витрачаючи при цьому час на палітурку аркушів.
Сучасні скріпки – це зручне і незамінне офісне пристосування. Можливість швидкого скріплення малої кількості документів дозволяє зберігати порядок на робочому столі співробітника, а так само виключає можливість втрати одного з листків. В залежності від формату скріплюваного паперу необхідно вибирати і формат скріпки. Сьогодні можна знайти безліч варіантів скріпок різних розмірів і кольорів, а довговічні офісні скріпки високої якості Ви знайдете в спеціалізованих канцтоварных магазинах «Час-Пік».
У сучасних школах важко уявити захоплюючий урок без різноколірних кнопок, які не тільки притримують різні схеми і зображення на дошці, але і надають яскравий вигляд і запам'ятовується зовнішній вигляд документа. Кнопки допомагають і в роботі офісних співробітників. При проведенні презентацій і доповідей саме завдяки кнопкам відбувається закріплення важливих схем на дошках і затверджуються важливі проекти.
Канцелярська кнопка – це спеціалізоване металевий виріб, основним завданням якого, є прикріплення не важкого виробу на певну поверхню. По конфігурації класична кнопка має не великий діаметр і складається з шляпки та вістря. З розвитком нових технологій виробництва кнопок, для додаткової зручності були винайдені різнокольорові кнопки з кільцеподібними бічними виступами. Така конструкція була створена для того, щоб кнопку було зручніше тримати в руках або знімати з дошки. Крім того, у різнокольорових (альтернативних) кнопках вістря набагато довші, ніж у класичних моделях і розташовані прямо пропорційно діаметру ручки диска, що дозволяє більш чітко закріплювати предмети на поверхні.
Компанія "Час-Пік" пропонує широкий асортимент сучасного канцелярського приладдя для офісів і навчальних закладів. Придбати якісні і довговічні кнопки, скріпки, біндери і скоби Ви зможете в будь-який зручний для Вас час і за більш доступною ціною.