0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 43 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір скоби:
   Розмір:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір скоби:
   Розмір:
   Кнопки Eco-Eagle кольорові з вініловим покриттям‚ d=10мм, 100шт/уп TY62
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   10.71
   Кнопки-цвяшки Eco-Eagle кольорові‚ метал пластик 50 штук в упаковці TY65
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   6.00

   Відобразити ще товари (3)

   Акуратність ведення діловодства необхідна для діяльності підприємства чи організації. Робота з документами потребує уважності та правильного скріплення важливих паперів.
   Для їх впорядкуваннята скріплення використовують скоби, скріпки та біндери, для закріплення на певну поверхню – кнопки.

   Що таке скоба?

   Це – мініатюрний виріб зі спеціального рифленого оцинкового заліза для швидкого скріплення аркушів з допомогою степлера. Матеріали для скоб  мідь, сталь або залізо. Існують також скоби з мідним покриттям. Більш щільні та потужні здатні скріплювати велику кількість паперу, а скоби мініатюрні призначені для кількох аркушів.
   Сучасні скоби бувають не тільки різн
   ого розмірута виготовлені з різних матеріалів, але й відрізняються кольорами. Перевагою різнокольорових скоб є можливість швидко відшукати на робочому столі необхідний документ.

   Біндер – затиск для паперу

   Біндер– сучасний аналог стандартної скріпки.Не рідко вони виконують функцію декору офісних документів. Акуратно складені аркушіз біндером, інформують громадськість про солідність та статус організації. Крім того, багато компаній використовують біндери корпоративних кольорів, як частину фірмового стилю.

   Біндер – це спеціальне пристосування для надійного затиску офісного паперу. З їх допомогою можнавпорядкувати документи в правильній послідовності та надійно скріпити їх між собою. Завдяки практичній конструкції біндери не тільки дуже зручні для роботи з квитанціями, бланками та документами будь-якого формату, але й забезпечують порядок на робочому столі. У сучасних організаціях біндери значно спрощують проведення презентацій і доповідей. Перевага нових біндерів полягаєу можливості швидко скріпити великий обсяг паперу за кілька секунд.

   Скріпка в офісній роботі

   Сучасні скріпки – це зручне і незамінне офісне пристосування. Вони призначені для швидкого скріплення невеликої кількості документів. Це дозволяє зберігати порядок на робочому столі тане загубити важливі документи. Формат скріпки слід обирати у залежності від формату паперу. Сьогодні можна знайти безліч варіантів різних розмірів і кольорів.Довговічні офісні скріпки високої якості Ви знайдете у спеціалізованих магазинах канцтоварів «Час-Пік».

   Сфера застосування канцелярських кнопок

   Кнопки знадобляться у навчальних закладах, для закріпленняплакатів, схем та зображень на дошці. Не обійтись без кнопок і офісним працівникам. На презентаціїчи доповіді з їх допомогою можна закріпити необхідні матеріали на демонстраційній дошці.

   Канцелярська кнопка – це спеціальний металевий виріб для прикріплення неважкого матеріалу на певну поверхню. Класична кнопка має невеликий діаметр і складається з шапки та вістря. З розвитком нових технологій виробництва кнопок, для додаткової зручності були винайдені різнокольорові кнопки з кільцеподібними бічними виступами. Така конструкція була створена для того, щоб їх було зручніше тримати в руках або знімати з дошки. Крім того, у різнокольорових (альтернативних) кнопках вістря набагато довші, ніж у класичних моделях.Вони розташовані прямо пропорційно діаметру ручки диска дляточнішогозакріплення предмета на поверхні.

   Купити біндери, кріпки, скоби, кнопки та інші необхідні для офісу та навчання канцтовари Ви можете в будь-який зручний для Вас час у магазинах компанії «Час-Пік» та інтернет-магазині.