0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 39 з 39 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Країна виробник:
   Висота:
   Вид фігури:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Країна виробник:
   Висота:
   Вид фігури:
   1

    Скарбнички для зберігання монет  

   Скарбничка або копілка це ємність або спеціальне пристосування для зберігання та накопичення монет. Традиційна скарбничка являє собою порожню керамічну фігурку, яка зображує тварин, фрукти, овочі або інші фігури. Має невеличкий проріз, в який опускаються монети. Можуть бути призначені для одноразового і багаторазового використання, перші не мають отвіру для виймання грошей, і після їх наповнення їх розбивають. Тому найчастіше вони виготовляються з кераміки, гіпсу або фарфору. Багаторазові скарбнички можуть бути зроблені з різних матеріалів – пластику, скла, дерева, металу - і мати різноманітну форму, починаючи від прозорої коробочки і закінчуючи макетом сейфа.

      Керамічні статуетки покриті глазурю, дуже барвисті, мають виразні обличчя героїв, яскраві костюми, створюють цікавий сюжет, який не набридне розглядати. Статуетка дарує прекрасний настрій і послужить прикрасою Вашого інтерєру. Скарбничка чи статуетка може бути чудовим сувеніром або подарунком.

      Вибрати копілку, чи фігурку можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.