0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Мережеві фільтри

Показано: 29 з 29 товарів

1

Перепади напруги - це далеко не рідкість в нашій країні. Але все було б нормально, якби від цього не страждала побутова техніка, комп'ютери та телевізори. Часто чутливі до перепадів напруги холодильники, праски, тостери або обігрівачі можуть абсолютно несподівано вийти з ладу із-за такий, здавалося б, дрібниці.

Щоб цього не сталося, Вам неодмінно варто купити мережеві фільтри. Дуже часто їх плутають з звичайними перехідниками, але це далеко не одне і те ж. Звичайно, мережеві фільтри можуть служити перехідником, але основне їх завдання – захищати вашу техніку від стрибків напруги, щоб вона незмінно працювала для вас. Сьогодні існують мережеві фільтри з різною довжиною шнура і кількістю розеток. Чим більше розеток – тим краще, адже ви зможете підключити до них максимальну кількість пристроїв: комп'ютер, сканер, монітор або побутові прилади.

З допомогою мережевих фільтрів при скачках напруги вашій техніці не знадобиться аварійне вимкнення або перезавантаження, вона і надалі буде працювати безперебійно. Крім того, мережеві фільтри здатні покращити якість сигналу при підключенні до них телевізора, аудиоприборов і відеоапаратури.

Замовити мережеві фільтри можна в інтернет-магазині «Час-Пік». Ми пропонуємо широкий асортимент мережевих фільтрів різних моделей на будь-який смак. Для того, щоб використання мережевих фільтрів не викликало незручностей, пов'язаних з великою кількістю проводів на підлозі, ви можете придбати фільтри зі спеціальним кріпленням на стіну, а фільтри зі шнуром, повертається на 180 градусів, дозволять уникнути плутанини кабелів та шнурів в будинку або офісі.

Можете не сумніватися, наші мережеві фільтри забезпечать надійний захист Вашої техніки вдома і на роботі від стрибків напруги, ніж продовжать її життя на тривалий час. Ми пропонуємо Вам продукцію високої якості і всесвітньо відомих виробників, які вже неодноразово позитивно зарекомендували себе на ринку товарів. Замовляйте мережеві фільтри у нас за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.