0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Швабри | Мопи | Тримачі

Показано: 48 з 48 товарів

Швабра MOP AZUR YORК
150.00 грн.
1

   Сучасні пристосування для прибирання будинку покликані полегшити це обтяжливе заняття. Бувають такі основні типи швабр – традиційна, парова, флаундер, з віджиманням.

Сучасна і якісна швабра має зручну регульовану ручку зі спеціальною знімною насадкою-ганчіркою. Насадка кріпиться з допомогою спеціальних кишеньок або петель – це дозволяє швидко змінювати моп і робити догляд за ним практичним і швидким. Нижня частина може бути виготовлена з бавовни, мікрофібри, та інших матеріалів. Перевагами користування такими швабрами є:

- економія води та миючих засобів;

- дозволяє прибирати великі площі до 800м2;

- завдяки синтетичному складу мікрофібра швидко притягує пил і навіть сухе прибирання такою шваброю – ефективне і якісне;

- тихе та безшумне використання;

- діапазон обертання необмежений і завдяки цьому дозволяє чистити важкодоступні місця.

Дуже зручна швабра для миття підлоги з функцією віджимання, що дозволяє швидко провести вологе прибирання, не торкаючись руками води і ганчірки.

Насадка моп або фібронасадка, являє собою вдосконалену ганчірку для швабри, за допомогою якої проводиться прибирання приміщень. Більша частина мопів мають кишені - ремені, які вставляються в засувки і затискаються ними. Виготовляються з бавовни, мікрофібри, змішаних волокон, синтетичної губки та інших матеріалів. Також мопи мають різну довжину волокон, які в залежності від приміщень і типу оброблюваної поверхні мають різне призначення. Наприклад, акриловими насадками можна лише підмітати поверхню, оскільки вони погано вбирають вологу і тому для миття підлоги не годяться.

   Вибрати та придбати швабру, тримач чи моп за доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.