0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 48 з 48 товарів

  1

  Столові сервізи є особливою гордістю будь-якої сучасної господині і виставляються лише за досить урочистого приводу. Такі набори здавна користуються величезною популярністю, навітьдуже часто передаються у спадок. У нашому асортименті представлено безліч різних сервізів, виготовлених з найрізноманітніших матеріалів: скла, кераміки, фарфору.Ідеальним матеріалом для створення елегантного і гідного уваги ваших гостей сервізу є фарфор,унікальність його полягає в неймовірно тонкому матеріалі, який немов світиться зсередини. А декор позолотою або квіткові візерунки додають святковості та розкоші. В залежності від бренду, виробника і кількості елементів сервізу, наповнення може бути абсолютно різним. У великих наборах може бути більша кількість стандартної посуди або додані оригінальні блюда, салатниці, маслянки і інші складові. Стандартний столовий сервіз розрахований на 6 персон і включає в себе від 18 і більше предметів:тарілки обідні (найбільші за діаметром), тарілки десертні або салатні, тарілки супові, велика салатниця, велике блюдо.

  У нашому інтернет-магазині ви можете купити найбільш потрібні сервізи для особливих випадків і на кожен день, а також безліч іншого столового приладдя та посуди.

  Дитячий посудза своїми якісними характеристиками мало чим відрізняється від звичайного дорослого.Картинки на сервізах з улюбленими героями мультфільмів перетворять будь-який обід на цікаве та захоплююче заняття.У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір дитячих сервізів.Якщо вас запросили на свято до дитини в гості, і ви не знаєте що подарувати, то дитячий сервіз – це саме те, що потрібно. Такі речі не бувають ніколи зайвими в будинку, де живуть маленькі непосиди. Посуд має властивість зношуватися і битися, тому завжди залишається актуальним подарунком.

     Вибрати столові сервізи, кофейні та чайні набори, дитячий посудза доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.