0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 32 з 32 товарів

  Фільтри

   Виріб:

   Матеріал:

   Кількість предметів:

   Торгова марка:

   Сортування:

   ---

   Виріб:

   Матеріал:

   Кількість предметів:

   Торгова марка:

   Набір настільний 7 предметів з дерева коричневого кольору RN7W-1A
   Середня оцінка: 4 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Не оцінено
   2298.00

   1

   Напевно, кожен з нас неодноразово морочився, що подарувати на ювілей шефові, або просто знайомому діловому чоловікові або жінці, яка постійно вся в роботі. Вибирати подарунок для ділових людей дуже важко, адже хочеться, щоб він відповідав статусу людини був не тільки приємним, але і корисним.

   Настільні набори для ділових людей

   Якщо вам потрібно вибрати ділові подарунки, то Ви не помилилися з адресою сайту. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент товарів, які приємно здивують ювіляра і допоможуть вам подарувати щось дійсно особливе.

   Високоповажним людям з високим статусом і відповідальною роботою в якості презенту чудово підійде настільний набір з чорного італійського мармуру або зеленого мармуру, який буде свідчити про відмінний смак і елегантно підкреслить інтер'єр робочого кабінету. В нашому асортименті настільні набори на будь-який смак: з глобусами, вмонтованими кварцовим годинником, лупою і канцелярським ножем. Вам варто лише вибрати той, що більше подобається.

   Якщо ж вас не влаштовують настільні набори з мармуру, купіть настільний набір з дерева або чорної вишні, що не менш вишукано підкреслить індивідуальність його майбутнього власника.

   Купити ділові подарунки: настільні набори з мармуру, настільні набори з дерева в місті Київ, Львів, Луцьк, Ви можете на нашому сайті, і Ви на власному досвіді переконаєтеся в якості і достовірності наших товарів.