0Кошик

Настільні набори купити, ціна

Показано: 40 з 40 товарів
Настільний набір Elite

1080.84 грн.

Набір письмовий PIU18

808.08 грн.

1

Напевно, кожен з нас неодноразово морочився, що подарувати на ювілей шефові, або просто знайомому діловому чоловікові або жінці, яка постійно вся в роботі. Вибирати подарунок для ділових людей дуже важко, адже хочеться, щоб він відповідав статусу людини був не тільки приємним, але і корисним.

Якщо вам потрібно вибрати ділові подарунки, то Ви не помилилися з адресою сайту. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент товарів, які приємно здивують ювіляра і допоможуть вам подарувати щось дійсно особливе.

Високоповажним людям з високим статусом і відповідальною роботою в якості презенту чудово підійде настільний набір з чорного італійського мармуру або зеленого мармуру, який буде свідчити про відмінний смак і елегантно підкреслить інтер'єр робочого кабінету. В нашому асортименті настільні набори на будь-який смак: з глобусами, вмонтованими кварцовим годинником, лупою і канцелярським ножем. Вам варто лише вибрати той, що більше подобається.

Якщо ж вас не влаштовують настільні набори з мармуру, купіть настільний набір з дерева або чорної вишні, що не менш вишукано підкреслить індивідуальність його майбутнього власника.

Купити ділові подарунки: настільні набори з мармуру, настільні набори з дерева за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк, Ви можете на нашому сайті, і Ви на власному досвіді переконаєтеся в якості і достовірності наших товарів.