0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Ножиці‚ ножі для паперу купити, ціна

Показано: 47 з 47 товарів

1

Ножиці канцелярські - це спеціальний інструмент для рівного розрізання паперу. Ножиці складаються з двох лез з кільцеподібними ручками, які з'єднані між собою маленьким гвинтиком.

Перші ножиці використовувалися для стрижки овець в Стародавньому Римі і датовані III століттям до нашої ери. Зручність і функціональність ножиць дозволило їм зберегти свою конструкцію, і сьогодні таке пристосування використовується в різних сферах застосування.

Як частина стандартного канцелярського набору, ножиці, не рідко, стають ключовим елементом для роботи з офісними документами. Сучасні ножиці повністю адаптовані для роботи з будь-якими видами паперу і дозволяють швидко і точно розрізати листи або вирізати паперові елементи. Завдяки своїй практичності і функціональності ножиці є незамінним інструментом не тільки для працівників підприємств, але й для школярів і студентів. Важко уявити сучасний урок праці в школі, або рівно вирізані таблиці для дипломної роботи студента, без зручних ножиць.

Ножиці - це необхідне і потрібне пристосування, що полегшує як побутові завдання, так і робочі будні. Для більш точного і рівного відрізання частини листа, використовують спеціальні ножі для паперу. При виборі ножиць або ножа для паперу важливо звернути увагу на зручність моделі, на якість комплектуючих матеріалів, а так само на вістрі ножа. Нові ножиці повинні бути максимально гострими, так як від якості заточування залежить рівність розрізання паперу. Необхідно звернути увагу і на зручність тримання пристосування в руці, так як від цього залежить подальший комфорт в роботі. Сьогодні представлені різні варіанти моделей канцелярських ножиць різної величини, кольорів і форми кілець, які дозволяють легко реалізувати навіть самий складний процес розрізання. Знайти сучасні ножиці та ножі для паперу Ви зможете в спеціалізованому канцтоварному інтернет-магазині «Час-Пік».

Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує широкий асортимент різних ножиць і ножів для паперу для максимально зручної роботи в офісі. Ми гарантуємо відповідність найвищим стандартам європейської якості і тільки доступні ціни.