0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 37 з 37 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Довжина:
   Розмір:
   Діаметр:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Довжина:
   Розмір:
   Діаметр:
   1

   Ножиці канцелярські – спеціальний інструмент для рівного розрізання паперу. Вони складаються з двох лез з кільцеподібними ручками, які з'єднані між собою маленьким гвинтиком.

   Перші ножиці використовувалися для стрижки овець в Стародавньому Римі. Вони датовані III століттям до нашої ери. Зручність і функціональність ножиць дозволили їм зберегти свою конструкцію, і сьогодні таке пристосування використовується в різних сферах.

   Для чого потрібні канцелярські ножиці?

   Як частина стандартного канцелярського набору, ножиці, не рідко, стають ключовим елементом для роботи з офісними документами. Сучасні ножиці повністю адаптовані для роботи з будь-якими видами паперу. Вони дозволяють швидко та точно розрізати листи або вирізати паперові елементи. Завдяки своїй практичності та функціональності ножиці є незамінним інструментом не тільки для працівників підприємств, але й для школярів і студентів. Важко уявити сучасний урок праці в школі, або рівно вирізані таблиці для дипломної роботи студента, без зручних ножиць.

   Ножиці – потрібне пристосування, що полегшує як побутові завдання, так і робочі будні.

   Що таке канцелярський ніж чи ніж для паперу?

   Для більш точного та рівного відрізання частини аркуша, використовують спеціальні ножі для паперу. Канцелярський ніж – інструмент для розрізання паперу, плівки, картону, шкіри, тонкої тканини та інших матеріалів. Його конструкція складається з корпусу, гостро заточеного леза, а також – фіксуючого механізму. Він утримує лезо та запобігає його ковзанню.

   Як вибрати ножиці чи канцелярський ніж?

   При виборі ножиць або ножа для паперу важливо звернути увагу на зручність моделі, на якість комплектуючих матеріалів, а також – на вістря ножа. Нові ножиці повинні бути максимально гострими. Від якості заточування залежить рівність та легкість розрізання паперу. Зверніть увагу на зручність пристосування для руки. Від неї залежить подальший комфорт в роботі.

   Сьогодні представлені різні варіанти моделей канцелярських ножиць різної величини, кольорів і форми кілець. Представлені навіть варіанти, що мають фігурні леза. Ножиці дитячі створені спеціально для маленьких рученят. Вони нерідко оснащенні спеціальною пружиною, що повертає леза у початкове положення після їх зведення.

   Ножиці та ножі для паперу, усі необхідні для роботи та навчання канцтовари купити за доступною ціною Ви можете в спеціалізованому інтернет-магазині «Час-Пік». Продукція представлена у нас відповідає найвищим стандартам європейської якості.