0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 2 з 2 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Формат:
   Об`єм пам`яті:
   Упаковка:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Формат:
   Об`єм пам`яті:
   Упаковка:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   1

   Без CD і DVD дисків сьогодні важко уявити наше життя. Адже вони вже кілька років поспіль служать впевненими, надійними і зручними носіями інформації, які прийшли на зміну незручним і малим за об'ємом дискетам. На CD дисках ми зберігаємо сімейні фото, щоб у разі проблем з комп'ютером вони завжди залишалися у нас. З допомогою дисків ми переглядаємо фільми і серіали, на них записують комп'ютерні ігри, якими так цікавляться сучасні діти.

   Оптичні диски CD і DVD

   Однак незалежно від того, чи потрібні Вам комп'ютерні диски для роботи, або для особистого користування, вибирати їх треба дуже ретельно. Адже неякісні CD або DVD можуть стати причиною раптової втрати інформації, яка була для нас дуже важлива.

   На нашому сайті Ви знайдете широкий асортимент CD і DVD дисків високої якості за максимально вигідними цінами. Ви можете придбати диски оптом або в роздріб, але незалежно від обсягу покупки отримаєте кращу продукцію. Диски, які продаються у нашому інтернет-магазині, мають спеціальне покриття, завдяки якому вони надійно захищені від зовнішніх впливів: перепадів температур, попадання вологи і механічних пошкоджень. Сучасні технології виробництва продовжили термін експлуатації дисків в 5-10 разів, тому в разі дбайливого користування Ваша інформація буде надійно захищена.

   Чим відрізняються диски CD-R та CD-RW

   У нашому асортименті є диски одноразового запису CD-R диски багаторазового записування CD-RW. Останні можна перезаписувати до 50-ти разів, і вони так само будуть надійно служити Вам. Якщо Вам потрібно зберегти на диску більший обсяг інформації – купуйте у нас DVD диски. На відміну від CD, де вміщується лише 700 мегабайт, на DVD ви спокійно можете записати 4,7 гігабайт інформації.

   Купити CD і DVDдиски Ви можете в інтернет-магазині «Час-Пік», і будьте впевнені, що інформація, яку ви записали на них, буде зберігатися протягом довгих років. З нашими дисками Ви завжди зможете переглянути старі фото або улюблений фільм, послухати музику, які віддаєте перевагу, незалежно від того, де ви знаходитеся. У нас Ви можете придбати відеокасети для запису.

   Навіщо витрачати час на біганину по магазинах, вибирайте якість і надійність – вибирайте «Час-Пік»