0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 1 з 1 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   1

   Парасолі складані та тростини 

   Парасоля – це відомий пристрій, призначений для захисту від опадів (дощу чи снігу) або від сонячних променів.

   Конструкція складається з водонепроникного матеріалу, каркаса з металевих дротів і ручки.

   Всі парасолі можна розділити на складані та тростини. Вони відрізняються за механізмом розкриття і складання: повний автомат, напівавтомат та механічні.

   Головна відмінність механізмів у тому, що повний автомат працює після натискання кнопки, напівавтоматі механізм спрацьовує на складання, а ось розкривати пристрій потрібно власними руками або навпаки. А механічний прилад працює безпосередньо на залученні людських рук - відкривання й закривання пристрою.

   Також розрізняють парасолі на чоловічі й жіночі. Зазвичай, для сильної половини людства виробники закладають строгість і стриманість, тому всі моделі виготовлені в темних відтінках без зайвих декорів, малюнків і розпису. Жіночі ж більш популярні й різноманітні і виготовляються в різних розмірах, кольорах, декорі. Особливу увагу серед дівчат займають прозорі куполи, через які зручно спостерігати та дивитися на дорогу. 

   Класифікують також за матеріалом купола, який буває з нейлону, поліестеру, епонжу, сатину. Усі вони не пропускають воду, вирізняються легкістю та міцністю, однак цінова категорія в кожного з них різна. 

    Під час вибору парасолі слід звертати увагу на:

   - розмір;

   - механізм розкриття;

   - кількість складань – бувають на 2, 3, 4 і навіть 5 складань;

   - на ручку, вона буває прямою, круглою або у формі гака, виготовлена з пластику, дерева, шкіри, чи металу.

      Вибрати та купити парасолю можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.