0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 10 з 10 товарів

  Парасоля Blunt Mini + Pink 00306
  1813.50 грн.
  1

   Парасоля – це відомий пристрій, призначений для захисту від опадів (дощу чи снігу) або від сонячних променів.

  Конструкція складається з водонепроникного матеріалу, каркаса з металевих дротів і ручки.

  Всі парасолі можна розділити на складані та тростини. Вони відрізняються за механізмом розкриття і складання: повний автомат, напівавтомат та механічні.

  Головна відмінність механізмів у тому, що повний автомат працює після натискання кнопки, напівавтоматі механізм спрацьовує на складання, а ось розкривати пристрій потрібно власними руками або навпаки. А механічний прилад працює безпосередньо на залученні людських рук - відкривання й закривання пристрою.

  Також розрізняють парасолі на чоловічі й жіночі. Зазвичай, для сильної половини людства виробники закладають строгість і стриманість, тому всі моделі виготовлені в темних відтінках без зайвих декорів, малюнків і розпису. Жіночі ж більш популярні й різноманітні і виготовляються в різних розмірах, кольорах, декорі. Особливу увагу серед дівчат займають прозорі куполи, через які зручно спостерігати та дивитися на дорогу. 

  Класифікують також за матеріалом купола, який буває з нейлону, поліестеру, епонжу, сатину. Усі вони не пропускають воду, вирізняються легкістю та міцністю, однак цінова категорія в кожного з них різна. 

     Під час вибору парасолі слід звертати увагу на:

  - розмір;

  - механізм розкриття;

  - кількість складань – бувають на 2, 3, 4 і навіть 5 складань;

  - на ручку, вона буває прямою, круглою або у формі гака, виготовлена з пластику, дерева, шкіри, чи металу.

     Вибрати та купити парасолю за доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.