0товарів на суму0 грн.

032 235-08-58

  • 032 235-08-58
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

   Парасоля – це відомий пристрій, призначений для захисту від опадів (дощу чи снігу) або від сонячних променів.

Конструкція складається з водонепроникного матеріалу, каркаса з металевих дротів і ручки.

Всі парасолі можна розділити на складані та тростини. Вони відрізняються за механізмом розкриття і складання: повний автомат, напівавтомат та механічні.

Головна відмінність механізмів у тому, що повний автомат працює після натискання кнопки, напівавтоматі механізм спрацьовує на складання, а ось розкривати пристрій потрібно власними руками або навпаки. А механічний прилад працює безпосередньо на залученні людських рук - відкривання й закривання пристрою.

Також розрізняють парасолі на чоловічі й жіночі. Зазвичай, для сильної половини людства виробники закладають строгість і стриманість, тому всі моделі виготовлені в темних відтінках без зайвих декорів, малюнків і розпису. Жіночі ж більш популярні й різноманітні і виготовляються в різних розмірах, кольорах, декорі. Особливу увагу серед дівчат займають прозорі куполи, через які зручно спостерігати та дивитися на дорогу. 

Класифікують також за матеріалом купола, який буває з нейлону, поліестеру, епонжу, сатину. Усі вони не пропускають воду, вирізняються легкістю та міцністю, однак цінова категорія в кожного з них різна. 

   Під час вибору парасолі слід звертати увагу на:

- розмір;

- механізм розкриття;

- кількість складань – бувають на 2, 3, 4 і навіть 5 складань;

- на ручку, вона буває прямою, круглою або у формі гака, виготовлена з пластику, дерева, шкіри, чи металу.

   Вибрати та купити парасолю за доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.