0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 2 з 2 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   1

   CD і DVD диски давно стали невід'ємною частиною життя всіх власників персонального комп'ютера. Адже де ще зберігати необхідну інформацію: комп'ютерні програми, ігри, музику і фільми. CD та DVD диски вважаються одним з найбільш надійних і зручних сучасних носіїв інформації, на яких завжди можна покластися.

   Однак навіть незважаючи на використання сучасних технологій при їх розробці диски мають погану властивість піддаватися різноманітним зовнішнім впливам, від яких їх не захищає навіть спеціальне покриття.

   Бокси та конверти для дисків

   Щоб Ваші диски зберігалися довше і стали надійним сховищем для цінних документів, фото-, відео - та інших файлів, їх слід тримати в спеціальних боксах або паперових конвертах. Такий простий спосіб зберігання убезпечить ваші CD і DVD диски від механічних пошкоджень, попадання пилу, вологи і подряпин. А охайний диск – це завжди якісний диск, з якого ваша інформація точно не пропаде.

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує бокси для дисків. У нас Ви можете купити пластикові бокси для зберігання дисків, які допоможуть вам продовжити термін їх життя на тривалий період. З боксами для дисків Вам не доведеться хвилюватися про те, що ваш носій інформації зіпсується і цінні документи будуть втрачені назавжди.

   Конверти для дисків

   Більш бюджетним варіантом для зберігання CD дисків є паперові конверти. Вони дуже зручні при транспортуванні дисків і чудово підійдуть для їх захисту. Ви можете замовити конверти для дисків оптом або в роздріб, щоб ваші диски, завжди залишалися в хорошому стані.

   Пропонуємо вам також асортимент підставок для дисків. Це дуже зручний і компактний спосіб їх зберігання. Адже ви отримуєте порядок на робочому столі, рассортированную інформацію, і в той же час забезпечите диски від пошкоджень і подряпин.

   Замовляйте бокси, конверти та підставки для дисків на нашому сайті, адже інтернет-магазин «Час-Пік» - це відмінна якість продукції в місті Київ, Львів, Луцьк.