0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 4 з 4 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Матеріал:
   Об`єм:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Матеріал:
   Об`єм:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   1

    Пляшка для напоїв

   Це не тільки модно і оригінально, але і безпечно. Великий асортимент, яскравих і стильних пляшок, як для дітей так і для дорослих представлено в нашому інтернет магазині. Може бути прекрасним подарунком для тих, хто слідує здоровому способу життя. Кришки, ручки, дозатори, ємності виготовлені з високоякісного твердого пластику яскравих кольорів, і не має стороннього запаху. Пляшки для зберігання забезпечені герметичними кришками, що закручуються. Прозорий корпус ємностей дає змогу контролювати кількість рідини та своєчасно її поповнювати.

    Спортивна пляшка для напоїв

   Спортивна пляшка для напоїв є не лише необхідним, але і дуже зручним атрибутом для людей що пов’язані зі спортом. Призначена для комфортного носіння та наповненнія різними напоями. Наявність мундштука і спеціального носика запобігає проливанню напою і забрудненню аксесуара. Спортивна пляшка має спеціальну форму, що забезпечує легке її утримання навіть однією рукою завдяки спеціальним виїмкам. Крім цього, вона має такі розміри, що дозволяють возити атрибут на велосипедній підставці, в автомобільному підскляннику.

    Вибрати пляшку для напоїв можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.