0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 18 з 18 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   1

   Гігієнічні прокладки та тампони   

   Гігієнічні прокладки та тампони багато жінок вважають досить зручним і корисним винаходом. І це можна зрозуміти оскільки сучасні жінки живуть настільки активним життям, що просто дивно, коли вони все встигають. Робота та кар'єра, будинок, діти, спорт, спілкування з друзями, догляд за собою і звичайно, любов. І завжди потрібно виглядати прекрасно, а рухатися легко і вільно. Чудово, коли ніщо не заважає відчувати себе комфортно і впевнено в будь-який день місяця.

   Гігієнічні прокладки являють собою целюлозу і або вату з вологонепроникним шаром, що клеїться основою по краях.

   Тампони можуть бути виготовлені з різних матеріалів: звичайної або органічної вати, бленда вати та інші. При виробництві тампонів використовують спосіб пресування для додання циліндричної форми.

   При виборі між гігієнічними прокладками і тампономи існують свої плюси і мінуси, про які кожна сучасна жінка знає, і вирішує індивідуально в залежності від обставин. Головна, перевага тампонів, що дозволяють вести звичний спосіб життя і спокійно займатися улюбленими справами - танцями, плаванням, іншими видами спорту, при цьому носити яку завгодно одяг і відчувати себе вільно. Прокладки, навіть самі зручні, таких відчуттів не дають, проте поглинають рідини набагато більше.

   Вибрати гігієнічні прокладки та тампони можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.