0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 1 з 1 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   1

   Що таке рапідограф

   Рапидограф - це інструмент для виконання точних креслярських робіт, до складу якого входить невелика трубка і балончик для туші. Спочатку його використовували виключно для креслення, однак пізніше він став чудовою альтернативою перу в художніх і графічних роботах, адже дозволяє проводити чіткі, рівномірні і точні лінії строго певної товщини - від 0,05 мм до 2 мм

   Існує три основних типи рапидографів:

   - Одноразовий (який після разового використання викидають);

   - З одноразовою заправкою (після закінчення туші в балончику, його викидають і замінюють новим);

   - З багаторазовою заправкою (балончик сконструйований так, що його можна наповнювати тушшю знову і знову);

   В інтернет-магазині «Час-Пік» Ви можете купити рапидографи для креслення ліній різної товщини, а також запчастини до них. Ми пропонуємо Вам продукцію відомих виробників: Faber-Castell, Centropen, Rotring в якості яких вже переконалися тисячі вдячних клієнтів, тому не сумнівайтеся, наші рапидографи ідеально підійдуть вашій роботі.

   У нас Ви можете купити якісну туш для креслення. Туш призначена для креслення, малювання, графічних та оздоблювальних робіт на папері і кальці. Вона може бути чорна або кольорова, густа або рідка. Ми пропонуємо Вам тільки якісну туш: вона водостійка, рівно лягає на папір або кальку, швидко вбирається і не розмазується. Саме тому Ви можете бути впевнені, що з купленої у нас тушшю ваша робота в рази полегшиться і Ви отримаєте якісні креслення і малюнки.

   Якщо Ви власник рапідографа з одноразовою заправкою, в нашому асортименті є заправки для рапидографів за максимально доступними цінами. Наші заправки гарантують Вам якісні креслення, які не будуть розмазуватися і розтікатися.

   Замовляйте рапидографи, туші і заправки для рапидографів в нашому інтернет-магазині, і Ви отримаєте ідеальне співвідношення ціни та якості, про яку давно мріяли. Будьте впевнені, що наша якість Вас не підведе.