0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 2 з 2 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм:
   Країна виробник:
   1

   Засоби для зняття лаку 

    Не існує таких жінок, які не хочуть виглядати чудово. Краса і образ, як правило, складаються з безлічі деталей, це і зовнішні дані, і одяг, і внутрішній світ. Сюди ж відноситься і те, чого не видно здалеку - йдеться про манікюр. А для його поновлення потрібні обов'язково засоби для зняття лаку. Косметичний засіб для зняття лаку призначений для розчинення затверділого лаку на нігтях. Дозволяє швидко очистити нігті. У рідині для зняття лаку містяться розчинники - ацетон, етилацетат, ізопропіловий спирт, гліколі. У засоби ще додатково додають масла, екстракти для зміцнення нігтів і їх захисту та ароматизатори.

   Останнім часом все більшою популярністю користуються кремові та гелеві рідини для зняття лаку. Перевагами є: по-перше, ці види не розіллються в руках і не зіпсують вам одяг і настрій, по-друге, у них повільно йде процес випаровування, а це зберігає природну цілісність нігтя, запобігаючи появі мікротріщин. Гель випускається на основі вазеліну або силікону, який дозволяє нігтям зберегти вологу, живить їх рослинними екстрактами.

      Вибрати рідину для зняття лаку можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.