0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 60 з 190 товарів

  Фільтри

   Торгова марка:

   Виріб:

   Кількість відділень:

   Наповнення:

   Вид спинки:

   Кількість накладних кишень:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Кількість відділень:

   Наповнення:

   Вид спинки:

   Кількість накладних кишень:

   Ранець шкільний Tiger Серія Tiger Max + брелок у подарунок 3701
   Безкоштовна доставка
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Не оцінено
   589.98

   Ранець шкільний Tiger Серія Tiger Max + брелок у подарунок 3705
   Безкоштовна доставка
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Не оцінено
   450.00

   Відобразити ще товари (60)

   Підготовка до початку навчального року – задача не з простих не тільки для школяра, але й для його батьків. Потрібно подбати про те, щоб до першого вересня дитина була забезпечена усім необхідним для навчання. Перевірка усього наявного приладдя точно розпочинається з ранця чи рюкзака, а також пеналу. Для першокласника ці позиції точно будуть першими у списку покупок.

   Рюкзак, ранець або портфель

   Різниця між ранцем та рюкзаком полягає у формі.

   • Перший варіант має тверду форму – дно та стінки. Таким чином вага його вмісту розподіляється більш рівномірно. Ранець – кращий варіант для першокласника чи учнів молодших класів.
   • Рюкзак – шкільна сумка, що не має каркасу, її форма м’яка. Він користується більшою популярністю у дітей старшого віку та підлітків.
   • Портфель школяра – варіант сумки, що має одну ручку. Він призначений для перенесення в руках. Кількість підручників, зошитів та шкільного приладдя, що дітям доводиться щоденно носити, створюють немалу вагу, переносити яку в одній руці не тільки важко, але й шкідливо.

   Як вибрати шкільний рюкзак або ранець?

   Слід пам’ятати, що тільки ортопедичний шкільний рюкзак або ранець не завдаватиме шкоди здоров’ю дитини та сприятиме формуванню правильної постави. Для того, щоб обрати найкращий варіант шкільної сумки, врахуйте ряд важливих моментів.

   • Перш за все – ортопедична спинка. Вона має тверду форму та м’яке наповнення. Лямки рюкзака чи ранця теж мають бути м’якими, а їх форма – злегка вигнутою. Завдяки цьому вони зручно лягатимуть на плече. Це ключові вимоги до відповідності ерго нормам.
   • Спинка та внутрішня сторона лямок якісної моделі вкриті спеціальною сіткою. Вона забезпечує циркуляцію повітря між сумкою та тілом дитини.
   • Зверніть увагу на матеріали. Тканина ранця, а також підкладка повинні бути водостійкими та не поглинати бруд. Фурнітура – створювати надійну фіксацію та бути простою у користуванні. Пошиття двійними швами забезпечить міцність виробу на багато років.
   • Розгляньте обрану Вами модель з точки зору функціональності. Її основне та додаткові відділення, внутрішні та накладні кишені повинні передбачати розміщення усього необхідного шкільного приладдя.
   • Гарний дизайн рюкзака чи ранця – запорука того, що дитина із задоволенням носитиме його. Кольоровий чи однотонний – він повинен вписуватись у повсякденний образ школяра.

   Пенал для письмового приладдя школяра

   Обравши рюкзак чи ранець, час подбати про організацію письмового приладдя. Пенал – ще один незмінний атрибут кожного школяра. Існує безліч його варіантів. Усі вони відрізняються формою, матеріалом, кількістю відділень. Який краще обрати?

   Часто зустрічається пенал косметичка. Він може мати одне відділення, або декілька, невелику зовнішню кишеню. Найчастіше він закривається на блискавку, простий та доволі функціональний. Зазвичай такі варіанти компактні та не займають багато місця. Однак в них зручно розмістити тільки найнеобхідніше письмове приладдя та канцтовари. Для великої кількості ручок, олівців чи фломастерів зручно використовувати пенал, що теж закривається на блискавку, але розкривається на 180°, як книжка. Такі моделі можуть мати від 1 до 4 відділень, а також вкладки, де можна розмістити замітки чи якусь корисну інформацію. Відділення такого пенала має еластичні гумки, що утримують приладдя на своєму місці. Пенал такого типу може бути як з наповненням, так і без нього. Обираючи для школяра пенал, зверніть увагу на його матеріал. Ручки, зокрема чорнильні, фломастери та інший вміст можуть забруднити його. Якщо матеріал – тканина, вона повинна бути водостійкою, легко чиститись. Не виникатиме таких проблем, якщо пенал пластиковий або металевий. Вони зазвичай мають форму боксу, що закривається кришкою. Вона може бути з кріпленням чи без нього. Такі варіанти не завжди компактні, але досить функціональні. При виборі пеналу не забудьте врахувати вподобання самого школяра. Красиві квіткові мотиви, ніжні кольори, блискітки та паєтки сподобаються дівчаткам. Хлопці нададуть перевагу більш стриманому дизайну, але точно оцінять зображення улюблених персонажів і тематичні малюнки.

   Де купити шкільний рюкзак або ранець та пенал?

   Шкільний рюкзак для дівчинки та хлопчика від першого до одинадцятого класу, а також відповідний пенал Ви знайдете у даному розділі каталогу інтернет магазину «Час-Пік». Також усе необхідне шкільне приладдя Ви знайдете у нас на сайті, або завітавши в наш спеціалізований канцелярський магазин. Наш асортимент – якісна продукція провідних виробників.