0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 79 товарів

  Відобразити ще товари (19)

     Інвентар для прибирання необхідний кожному дому та офісній установі, чи виробництву. Оскільки всі приміщення потрібно прибирати, і саме для цього існує безліч пристосувань, покликаних справлятися із завданням підтримання чистоти на належному рівні. Чудовим помічником єсерветки для прибирання, що володіють всіма необхідними якостями для швидкого і зручного очищення різних поверхонь. Подібна ганчірка для прибирання, залежно від типу, допоможе вам витерти шафи,столи, підвіконня, вікна, а також кухонні поверхні і елементи санвузла. Загалом, практично все, що тільки можливо, адже для кожної поверхні знайдеться оптимально відповідний їй склад тканини. Купити для різноманітних потреб серветки можна в інтернет-магазині «Час-Пік», який крім величезного вибору всіляких товарів канцелярського призначення, пропонує широкий асортимент побутової хімії і прибирального інвентарю.

     Нововведення мікрофібра -це делікатна синтетична тканина, яка в тому числі, є гіпоалергенною. Завдяки застосуванню унікальних сучасних технологій, вдалося поєднати найтонші волокна поліестру з поліамідним ядром і отримати мікрофібру, яку ми знаємо тепер. Cкладається вона з мільйонів дрібних пор, які начебто втягують в себе мікроскопічні частинки пилу або інших забруднень використовуючи властивість контактної електризації і утримують їх у собі. Крім цього, завдяки ще одній властивості, під назвою «капілярний ефект» ці ж пори здатні вбирати в себе воду, на прикладі губки. А видаляється вода за допомогою внутрішніх пор, що забезпечує швидке її випаровування та призводить до швидкого ж висихання тканини. Серветки з мікрофібри використовують для прибирання будь яких різновидів поверхонь, і навіть здатні видаляти жир без застосування хімічних засобів. Найчастіше використовують для очищення сонцезахисні або оптичні окуляри, об'єктиви фотоапаратів і телекамер, ювелірні вироби, рідкокристалічні екрани і монітори, екрани мобільних телефонів, скляні вироби і посуд, планшетів та інших електронних пристроїв, автомобільні поверхні, музичні інструменти, меблі та інші предмети.

     Вибрати та придбати різноманітні серветки для прибирання за доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.