0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 18 з 18 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість штук:
   Вид:
   Призначеня:
   Країна виробник:
   К-сть шарів:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість штук:
   Вид:
   Призначеня:
   Країна виробник:
   К-сть шарів:
   1

   Серветки та хустинки паперові

   Серветки паперові у теперішній час це невід'ємний атрибут у у кожній квартирі та усіх громадських закладах. Виготовляються із 100% вологоміцної целюлози на сучасному обладнанні, і характеризуються високим поглинанням, особливою м'якістю, мінімальним розшаруванням. Серветки можуть бути в різних модифікаціях: одно- або двошарові, та відрізнятися за колірною гамою. Завдяки використанню спеціальної технології тиснення паперові серветки значно довше тримають вологу у собі та не рвуться.

   Паперові хустинки або носовички відносяться до класу легких, поглинаючих, зручних паперових виробів. Сучасні носові хустинки не лише забезпечують необхідну чистоту та гігієну, але й дарують приємні відчуття під час використання. Спеціальний зручний клапан-застібка дозволяє легко відкривати та закривати пачку хустинок по лінії відриву. Якісні вироби мають зручний розмір, привабливий дизайн, та ідеальну сировину – целюлозу, що не залишає ворсинок. Можуть бути одно-, дво- або трьох-шарові.

   Вибрати паперові серветки та гігієнічні хусточки можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.