0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 30 з 30 товарів

Антресоль AM 0891
1667.58 грн.
1

Без спеціальних меблів ні в одному офісі не обійтися. Адже офісні шафи – це запорука порядку і акуратності, коли всі необхідні документи відсортовані по папках, мають своє місце в шафі, а не псують інтер'єр, накопичуючись на робочому столі. Більш того, офісні шафи істотно полегшують робочий процес, адже набагато швидше працюється, коли знаєш, де знаходяться документи, які потрібні саме в цей момент.

В асортименті інтернет-магазину «Час-Пік» офісні шафи на будь-який смак. Для каталогізації документів ідеально підійде бухгалтерська шафа, який дозволить компактно, акуратно і надійно розмістити папки з документами. Сучасні бухгалтерські шафи мають оригінальний дизайн, тому вони чудово впишуться в офісний інтер'єр і прикрасить будь-який робочий кабінет. У нас Ви можете замовити різних розмірів і форми бухгалтерські шафи за максимально доступними цінами.

Для фітнес-клубів, басейнів, спа-салонів завжди потрібні шафи для роздягалень. В нашому асортименті знайдеться безліч варіантів, серед яких Ви без проблем зможете вибрати той, який найкраще підійде до інтер'єру вашої роздягальні – компактні вертикальні шафи або горизонтальні клітинки, стриманий класичний дизайн, або сучасний і оригінальний. Вирішувати Вам!

Потрібна шафа касира? У нас Ви знайдете такиу без проблем! Ми пропонуємо Вам шафи касира з надійною системою захисту і сучасними замками. Зроблені з надійних металевих сплавів шафи касира від «Час-Пік» будуть довго і вірно служити вам на користь.

У нас Ви знайдете офісні аптечки, без яких неможлива робота на підприємстві, фірмі або в державній структурі. Адже всі ми люди, і здоров'я іноді готує дуже непередбачувані сюрпризи.

Купуйте офісні шафи в інтернет-магазині «Час-Пік» за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк. Всі наші шафи виготовлені за сучасними технологіями з якісних, надійних і міцних матеріалів, тому Ви можете бути впевнені в їх довговічності і функціональності. І все це за максимально демократичними цінами.