0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

    Пристосування для гоління на сьогоднішній час необхідні всім людям, як чоловікам, так і жінкам. Сучасні станки для гоління і засоби по догляду за шкірою обличчя, допомагають значно поліпшити стан шкіри до і після проведення такої процедури. Вибирати станок слід з особливою уважністю, адже неякісний апарат або затуплене лезо, принесуть вам неприємні відчуття. Варто звернути увагу на те, що чим більшу кількістю лез має станок, тим менше рухів бритвою доведеться вам зробити, щоб видалити небажане волосся. Почервоніння та подразнення з'являються в наслідок багаторазового повторення рухів бритвою по шкірі обличчя або тіла. Великою популярністю користуються станки із зволожуючою смужкою, вони повністю запобігають появі подразнень різного роду і відрізняються своїм різноманіттям.

 Леза для станків  виготовляють з тонкої металевої пластини з гостро загостреними краями. Що стосується терміну служби, то він залежить від техніки і частоти гоління, а також від якості леза. Тому рекомендуємо віддавати перевагу змінним картриджам від надійних і перевірених виробників, які можна придбати в ношому інтернет-магазині.

Головні правила догляду за станками та лезами:

  • лезо завжди має зберігатися в чистоті це - запорука бездоганного гоління і довгого терміну служби, чистка займає мінімум часу - досить потримати станок під сильним струменем гарячої води 10 секунд;
  • після використання лезо необхідно висушити, що можна зробити за допомогою паперової серветки або рушника;
  • зберігати бритву найкраще в спеціальному захисному контейнері або в закритій шафі подалі від вологи.

   Вибрати станок, бритву, лезо для гоління можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.