0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Стержні для ручок | Ампули та Картріджі


  Показано: 32 з 32 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Колір:
   Вид стрижня:
   Країна виробник:
   Товщина:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Колір:
   Вид стрижня:
   Країна виробник:
   Товщина:
   1

   Збільшити термін служби улюбленого письмового приладдя допоможуть звичайні стрижні для ручок. Якщо вас усе влаштовує в інструменті, необов’язково купувати повністю новий, коли стрижень для ручки виявиться порожнім. В інтернет-магазині «Час-Пік» можна підібрати запасний стрижень та інші витратні матеріали за невисокою ціною.

   Стрижні для ручок від «Час-Пік»

   Купити стрижень для ручки – найкраще рішення, як продовжити життя улюбленого інструменту для письма. Особливо це важливо, коли куплена дорога ручка відомого бренду. Викидати такий аксесуар рука не підніметься. До того ж можна легко знайти для нього відповідні масляні або гелеві стрижні.

   Ще одна причина, через яку купують стрижні для ручок, – це турбота про екологію. Люди, які багато пишуть, використовують відповідно багато ручок. Пластикові корпуси можуть забруднювати довкілля. Щоб піклуватися про екологію, достатньо перестати постійно купувати нові ручки, обмежившись парою штук, до яких періодично докуповувати запасні стрижні.

   Паста для ручок коштує недорого. Це також додатковий спосіб заощадити, якщо доводиться постійно купувати нове письмове приладдя. Якщо хочете зменшити витрати на канцелярські товари для офісу або для школи, купуйте не нові ручки, а додаткові стрижні до наявних.

   Особливості вибору та види стрижнів

   Такі аксесуари для письма, як стрижні, випускають у різних варіантах. Плануючи покупку, спочатку подумайте, для чого вам потрібен інструмент. Для нотаток та письма підходять звичайні стрижні для кулькових або гелевих ручок. Для школярів варто придбати запасні стрижні для ручок "Пиши-Стирай". Капсули для чорнильних ручок призначені для каліграфії, для малювання та загалом підходять для творчості.

   Картриджі або капсули для ручок

   Якщо в роботі або для хобі використовують перові ручки, через деякий час їх доведеться заправити. Для цього знадобиться спеціальний картридж для перової ручки. Картридж зручний тим, що не забруднює руки та одяг під час заправки інструменту, не залишає розводів і плям під час письма. Капсули для перової ручки мають вигляд циліндру з пластику з округленою або прямою формою стінок.

   Інтернет-магазин «Час-Пік» реалізує недорогі картриджі для перових ручок. Ціна стартує з 6,62 грн. за упаковку з 6 штук. Колір чорнила може бути чорним, синім, фіолетовим.

   Стрижні для гелевих ручок

   Товари для письма включають також стрижні для гелевих ручок, що мають високий попит. Довжина стрижня найчастіше стандартна, а от товщина вузла, що пише, може бути різною – 0,6 мм, 0,7 мм. Пасту можна вибрати чорного, червоного, фіолетового, синього кольору. Вартість запасного стрижня – від 2,40 грн.

   Стрижні для кулькових ручок

   Один із найпопулярніших – це стрижень кулькової ручки. Він може бути коротким або довгим, підходить для звичайної або автоматичної ручки. Для останньої може використовуватись металевий стрижень ручки автомат. Чорнило найчастіше представлене наступними кольорами – червоний, синій, чорний. Такі стрижні коштують недорого – від 0,82 грн.

   Стрижні для ручок «Пиши-Стирай»

   Стрижні для ручки-стирачки користуються популярністю у школярів і студентів. Вони дозволяють непомітно виправляти помилки в написаному, не пошкоджуючи аркуш паперу та залишаючи сторінку акуратною. Стрижень для ручки «Пиши-Стирай» може наповнюватися чорним або синім чорнилом. Торгова марка Pilot випускає запасні стрижні 0,7 мм за ціною близько 46 грн.

   Масляні стрижні для ручок

   Досить високий попит мають масляні стрижні для ручок. Вони недорогі, добре пишуть, не розмазуються на папері, їх вистачає на досить тривалий термін. Товщина лінії найчастіше становить 0,7 мм. Купити масляну пасту чорного або синього кольору можна за ціною від 2,40 грн.

   Як купити стрижні для ручок із доставкою по Україні

   Купити стрижні для ручки, настільні набори та інше офісне приладдя можна в нашому інтернет-магазині за демократичними цінами. Доставлення товарів доступне в будь-яку точку України: Київ, Львів, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінницю, Чернівці, Луцьк, Стрий, Червоноград, Дрогобич, Самбір та інші міста.

   Купити стрижні, ручки та настільне приладдя можна також у мережі магазинів «Час-Пік». Торгові точки можна відвідати в Луцьку, Львові, Самборі, Дрогобичі, Стрию та Червонограді. Тут також можна забрати замовлені онлайн товари самовивозом. До інших міст продукцію доставить транспортна компанія.

   Поширені запитання

   ✅ Чи є у продажу та за якою ціною стрижні для капілярних ручок?