0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 31 з 31 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Країна виробник:
   1

   Аксесуари для сигарет  

   Запальничка це невеличкий портативний пристрій, що використовується для отримання полумя. Складається з металевої або пластикової ємності наповненої горючою рідиною чи стиснутим скрапленим газом, механізмом займання та гасіння, сопла. Запальнички ще часто купують як сувеніри, чи для колекціонування, а не для використання за прямим призначенням. У нас представлено велику колекцію запальничок, портсигар, попільничок, та інших аксесуарів для курців. Стриманий і лаконічний дизайн сподобається солідним людям, а яскраві і екстравагантні моделі припадуть до смаку молоді. Товари різняться не тільки за зовнішніми характеристиками, але й за бензиновою чи газовою заправкою. Газові користуються популярністю у цінителів сигар.

   Попільничка — посудина для недопалків та тютюнового попелу. Виготовляють їх, як правило, з негорючих матеріалів, таких як скло, кераміка або метал. На столі найчастіше розташовують попільничку у приміщеннях. В офісах і магазинах встановлюють підлогові і настінні варіанти попільничок. У великих магазинах та на залізничних станціях на встановлених урнах можна побачити окремий контейнер-попільничку, її легко очищати, і вона не дозволяє сміттю запалитися від непогашених сигарет. У потягах та машинах попільнички, як правило, вбудовані. Бувають також зразки для кишенькового носіння.

   Поділяють попільнички на:

   - сигаретні — являють собою тарілочки зі скла, кераміки або металу з декількома, зазвичай чотирма, виїмками для сигарет;

   - сигарні — подібні до сигаретних, але мають більш широкі виїмки та більші габарити;

   - люлькові — подібні до сигаретних, але мають «ложе» для люльки та шматок корку в центрі, для витрушування попелу з люльки.

   Портсигар це кишенькова, переважно металева плоска коробочка для зберігання цигарок, сигар тощо. Деякі являють собою справжні витвори ювелірного мистецтва оздоблені дорогоцінними матеріалами.

      Вибрати запальнички, попільнички, портсигари можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».