0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 13 з 13 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість штук:
   Ступень жорсткості:
   Вид зубної щітки:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість штук:
   Ступень жорсткості:
   Вид зубної щітки:
   Країна виробник:
   1

   Зубна щітка - незмінний інструмент для механічного видалення їжі 

   Зубна щітка виконує важливу функцію в догляді за зубами та ротовою порожниною. Вона має досить велику історію, ще 300-400 років до нашої ери народи Азії, Африки, Південної Америки використовували пристосування, подібне зубній щітці. Тоді її називали зубний віник, вперше з'явився в країнах Європи в 17 столітті. Приблизно в 18 столітті зубні щітки стали застосовувати також і в Росії. Незважаючи на такий поважний вік, зубна щітка і до теперішнього часу залишається незмінним інструментом для механічного видалення з зубних рядів і міжзубних проміжків м'якого нальоту і залишків їжі.

   Зубна щітка складається з ручки та з робочої частини, на якій укріплені пучки щетинок, розташовані рядами. Є декілька видів щіток - залежно від форми і величини головок, довжини і калібру щетини, її густоти та якості. Розташування щетинок буває теж різне горизонтальне, увігнуте, опукле, збільшене при закінченні. Існують і інші види щіток - з вигнутою головкою, з вигнутими ручками, і тому подібні. Ручка і головка щітки переважно виготовляються з кольорової або прозорої пластмаси. А щітки з синтетичних матеріалів капрону чи нейлону вони більш міцні, і краще піддаються обробці і практично не стирають поверхню зуба.

   Вибрати зубну щітку, зубний порошок можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.