0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 2 з 2 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   1

   Засоби для видалення залишків їжі  

   Зубочистка це загострена паличка, призначена для гігієничних потреб та видалення залишків їжі, що застрягли між зубами. Досить розповсюжжені і використовуються у кожній сім’ї, часто подається в в кафе та ресторанах в кінці трапези. Запаковують у зручний пластиковий тубус з кришкою, що обертається, і дозволяє поштучно витягувати зубочистки, не докладаючи зусиль. Користуватися зубочисткою потрібно обережно - так, щоб не пошкодити ясна.

   Зубна нитка – це спеціальна нитка для гігієнічногоочищення міжзубних проміжків. Зубна щітка дозволяє очистити лише три з п'яти поверхонь зуба. Тяжко доступні дві поверхні між зубами потребують особливого догляду, оскільки зубний наліт і шматочки їжі з міжзубних проміжків за допомогою щітки витягти не вдасться. Тому саме тут карієс часто і починається. На сьогоднішній день зубні нитки являються основним засобом для очищення міжзубних проміжків зубів. Використовувати їх рекомендують після кожного прийому їжі, або, як мінімум, під час вечірнього чищення зубів.

    Вибрати зубочистки, зубну нитку можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.