0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Фототовари Chako - фотоальбоми, рамки, фото скотч

Chako
Фотоальбом CHAKO 10 х 15 х 200 м'який, дитячий "Хлопчик - Панк" BX-124
-10%
Середня оцінка: 4 (1 відгуків)
Ви дали оцінку: Оцінити товар
357.45 321.90

Історія розвитку фотоальбомів у світі

Розвиток фотоальбомів або спеціалізованої продукції для зберігання готових фотографій відбувався паралельно із розвитком самої фотографії. Адже коли ще самі перші фотознімки потрапляли до рук людей – одразу виникало питання про достойне збереження такого дорогоцінного здобутку.

Перший фотоальбом для збереження фотографій з’явився у 1840 році. Даний винахід належить Вільяму Толботу – вченому з Англії та представляє собою звичайну книгу за розмірами та технологією. За 180 років від офіційної дати виготовлення фотоальбом для фотографій змінювався та вдосконалювався до того зовнішнього вигляду з функціональністю, який звикли бачити сьогодні.

Фотоальбоми ТМ CHAKO – втілення класики та модних тенденцій

ТМ CHAKO спеціалізується на власному виробництві, продажу та постачанню якісних фототоварів від компаній зі світовим ім’ям. Власне виробництво зосереджено переважно на виготовлені альбомів для фотографій, рамок для фотографій, фотоскотчів та чохлів.

Фотоальбом класичний Chako – це гордість бренду, минуло вже більше півтора століття, а вони не втратили своєї актуальності. Традиційними або класичними вважаються альбоми для фотографій, у яких є щільні паперові сторінки з невеличкими надрізами для розміщення фотографії або паперовими куточками, які також тримають фотографію на місці.

Фотоальбом за типом прикріплення фотографій буває:

 • Тип кріплення фотографій у фотоальбомах:
 • З надрізами на сторінках або класичний.
 • З самоклеючими сторінками.
 • З кишенями із прозорої плівки під означений розмір фото.
 • З магнітними сторінками.

Альбом для фотографій Chako в залежності від використаного матеріалу для виготовлення обкладинки може мати різний характер та призначення. До уваги споживачів представлені альбоми з такими обкладинками:

 • Із натуральної шкіри.
 • Із еко-шкіри.
 • Обтягнуті тканиною.
 • Із ламінованого картону.

Фотоальбоми зберігають пам'ять про минулі дні, роки або визначні події життя. Альбом, подарований дитині на повноліття з найкращими фотознімками від самого народження до означеного моменту – чудовий та милий подарунок. Він буде мати ще деякий символізм, показувати шлях життя та становлення маленької особистості.

Фотоальбоми CHAKO виготовляються як раз з повним розумінням потреб користувачів та мають зручне розподілення за тематикою:

 • Фотоальбом весільний Chako.
 • Фотоальбом для родини Chako.
 • Фотоальбом загальний Chako.
 • Фотоальбом для подорожей Chako.
 • Фотоальбом дитячий Chako.

Фотоальбом з магнітними листами CHAKO – окремий вид фотоальбомів. Вони по принципу прикріплення фотографій зовсім не схожі на класичні фотоальбоми. Сторінки мають магнітні властивості та вкриваються спеціальною плівкою, яка тримає фотографії у нерухомості. Фотоальбоми з магнітними листами йдуть одразу у подарунковій упаковці з рамочкою у комплекті.

Фотоальбоми від бренду CHAKO виробляються під різні формати фотографій. Найбільш поширені та затребувані серед споживачів такі формати: 10х15 см, 13х18 см та 15х21 см. Є також ексклюзивні фотоальбоми з великими розмірами під фотографії. Як правило – це весільні фотоальбоми. Вони можуть виготовлятись під індивідуальне замовлення.

Фоторамка Chako – зручне кріплення для фотографій  прекрасний спосіб для оформлення фотографій

Фоторамки призначені не тільки зберігати фотографію в її первозданному вигляді та захищати від механічних пошкоджень, а ще виконувати функцію декору у приміщенні. Фоторамки можна використовувати окрім оформлення фотографій ще й для оформлення картин. В офісах та інших комерційних або державних установах рамки для фотографій стали чудовим обрамленням під сертифікати, дипломи, документи, якщо вони мають висіти на видному місці та надавати відвідувачам певну інформацію.

Компанія CHAKO виробляє рамки зі склом високої якості. Є також моделі рамок, у яких скло має анти-відблискувальний ефект.  Про гарну якість виробів свідчать комплектуючі, такі як спеціальні затискачі. Вони потрібні щоб тримати скло та притискати його до основи корпусу рамки. Таким чином вся конструкція міцно зафіксована і буде довго слугувати на радість власникам.

Фоторамки розподіляються між собою на окремі категорії:

 • Рамка пластикова багетного типу.
 • Фоторамка загальна або сувенірного типу.
 • Дерев’яна фоторамка.
 • Антирама.

Окремим видом рамок від компанії виробника виступає фоторамка-ростомірка CHAKO. Вона виготовляється з приємної на дотик тканини та оформлена яскравими малюнками з дитячих мультфільмів. Дана рамка називається ростоміркою, тому що вона розкладається по довжині та має з однієї сторони нанесену шкалу для вимірювання зросту дитини. Навпроти шкали з відмітками є пусті місця для прикріплення фотографії дитини. Фоторамка-ростомірка CHAKO – це чудовий та потрібний подарунок для батьків та малечі.

Фоторамка CHAKO дитяча може йти одразу у наборі з фотоальбомом та мати однакові параметри, наприклад 10х15 см. Такий формат зручний тим, що можна роздруковувати всі фотографії однакового розміру, а потім вирішувати, яке фото буде у рамочці. Фоторамка дитяча у більшості випадків ззовні перетягнута м’якою тканиною та прикрашена маленькими іграшками або бантиками з атласу. Бренд CHAKO пропонує споживачам різні формати: 10х15, 13х18, 15х21, 21х30, 30х40. Такі рамки стануть доповненням інтер’єру дитячої кімнати.

Високим попитом користується фоторамка-антирама Chako. Антирамки мають широке застосування: для фотографій, дипломів, сертифікатів, дозволів, тощо. Антирама також може використовуватись для оформлення фотографій на фотовиставках. Вішається тільки на стіну. Виготовляється під стандартні формати: 10x15 см., 13x18 см., 15x21 см., 18x24 см., 21x30 см., 25x38 см., 30x40 см., 30x45 см., 40x50 см., 50x60 см., 50x70 см., 60x80 см., 60x90 см., 70x90 см., 70x100 см. Антирамка білого кольору формату 15х20 з прозорим склом та щільною основою за допомогою надійних металевих затискачів без означених меж та паспарту – найбільш затребувана серед антирамок за свій універсальний вигляд.

Інтернет-магазин «Час Пік» пропонує широке розмаїття фотоальбомів, рамочок, антирамок та фото аксесуарів від компанії CHAKO. Кожному відвідувачу доступно купити дитячий або весільний фотоальбом CHAKO у Львові, в Луцьку в Києві, та інших містах України зі швидкою доставкою обраними кур’єрськими службами.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Chako доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 215 товарів бренду Chako.