0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Фототовари Henzo | Хензо - фотоальбоми, рамки, фото скотч

Henzo

Компанія HENZO – якість та досконалість у кожній деталі

Компанія HENZO має голландське походження. Основна діяльність зосереджена на виробництві фотоальбомів, фото аксесуарів та спеціальної продукції для кріплення фотографій у фотоальбоми. Головний акцент керівництво бренду ставить у першу чергу на бездоганну якість своїх виробів. Індивідуальний стиль HENZO упізнати серед інших виробників не складно, у ньому поєднується стриманість, мінімалізм, консерватизм та висока функціональність, яка досягається шляхом довготривалої розробки.

Компанія HENZO відповідально ставиться до споживання природних ресурсів, а також до використання матеріалів тваринного походження. Саме тому в широкому розмаїтті фотоальбомів більша частина має зовнішнє покриття із еко-шкіри (шкіри штучного походження). Другими у рейтингу за попитом серед споживачів стоять фотоальбоми з обкладинками, виробленими із ламінованого щільного картону.

Бренд HENZO з успіхом функціоную на світовому ринку фотоальбомів та фото аксесуарів вже більше 60 років. За обсягами виробництва означеної продукції входить до складу компаній-лідерів у даній галузі. Великий успіх складається з багатьох маленьких дрібниць, тому компаніє постійно працює над вдосконаленням та постійним оновленням існуючого асортименту товарів.

На сьогоднішній день HENZO – компанія зі світовим ім’ям. Фотоальбоми, рамочки для фото та інші аксесуари продаються та користуються попитом споживачів у більш ніж 85 країнах на різних континентах. Управління компанією відбувається з головного офісу, розташованого у місті Рурмонд (Нідерланди).

Асортимент товарів, які випускаються під логотипом HENZO складає понад 3000 різних одиниць продукції. Компанія має європейські сертифікати відповідності стандартам високої якості. Фотоальбоми пройшли сертифікацію та підтвердили використання лише натуральних та безпечних компонентів без негативного впливу на стан здоров’я споживачів. Постійна модернізація виробничого обладнання та запатентовані власні технології в оформлені виробів забезпечують неповторність і індивідуальність серед конкурентів.

Фотоальбоми Henzo – 60 років на варті збереження найкращих моментів життя

Фотоальбом класичний Henzo пройшов довгих шлях від моменту створення до теперішнього часу. Класичні фотоальбоми раніше були у більшості випадків сімейними. Не кожна фотографія «мала честь» прикрашати його сторінки. Як правило, кожному члену родини відводилося місце на сторінках альбому у найвідповідальніших моментах його життя. Тож «прочитати» всю історію родини можна було тільки уважно розглядаючи старі фотографії. Фотоальбом сімейний класичного типу передавався із покоління в покоління та мав велику цінність.

Фотоальбом класичний Henzo має справжню книжкову палітурку, а с поміж кожної сторінки знаходиться спеціальна вставка, вона виконує роль утримувача від деформації наповненого альбому. Дана технологія є запатентованою и має назву Henzo PlanoSystem.

Фотоальбоми Henzo розподіляються за типом кріплення фотографій, а саме:

  • Фотоальбоми класичного типу, де потрібно кріпити фотографії за допомогою клею, фото куточків або фото стрічки.
  • Фотоальбоми з прозорими кишенями для вкладання фотографій стандартного розміру 10х15 і 13х18. Поряд з кишенями є вільне місце для підпису фотографії.
  • Фотоальбоми з магнітними листами Henzo. Фотографії у такого типу альбомів не потрібно прикріпляти за допомого аксесуарів. Вони тримаються на листі під гладенькою плівкою, яка має магнітні властивості. Фотографії можуть легко міняти своє положення і сторінки не втрачають магнітних властивостей.

Фотоальбоми Henzo представлені у трьох групах:

  • Фотоальбоми класичні загального типу. Їх використовують для збереження сімейних фотографій, дарують в якості подарунка чоловікам і жінкам.
  • Фотоальбом дитячий Henzo. Окреме направлення, користується великими попитом серед споживачів. Дитячі фотоальбоми утворюють серію «Фантазія» з яскравими обкладинками і героями мультфільмів.
  • Фотоальбом для подорожей. Обкладинка даних фотоальбомів виготовляється з ламінованого картону, на якій зображені тваринні мотиви та пейзажі красивих місць планети.

Фоторамка Henzo – достойне обрамлення найкращих фотознімків

Кожна фоторамка Henzo продумана до дрібниць. Для виробництва рамок для фото використовують різні матеріали, серед яких є натуральні і штучні. В колекції бренду рамочки представлені з натуральної деревини, металеві, виготовлені з акрилу, а також великий вибір антирам.

Особливу зацікавленість серед споживачів визиває рамка-колаж HENZO. Вона представляє собою композицію окремих рамок розмірами 10х15 і 15х10, які згруповані між собою в шаховому порядку в одну конструкцію. Рамка-колаж HENZO стане чудовим елементом декору у вітальні або спальні та покаже яскраві моменти життя свого господаря.

Фоторамка-антирама HENZO представлена різними розмірами, такими як: 10х15, 13х18, 20х30. Антирама має основу білого кольору та прозоре скло високої якості, його міцно тримають фіксатори зверху та знизу. Фоторамка-антирама HENZO підійде до будь-якого декору та стилю приміщення.

Фотоскотч Henzo – маленькі аксесуари для великої справи

Фотоскотч Henzo представляє собою невеличкі стікери для прикріплення фотографій у фотоальбоми класичного типу. Їх потрібно розташовувати по кутах фотознімка у вибраному положенні на альбомному аркуші. Стікери фото скотчу мають розміри 1х1 см, які вкриті прозорою плівкою. Виготовляються у вигляді рулетки або поштучно в упаковці.

Окрім фото скотчу компанія Henzo пропонує споживачам готові куточки. Щоб закріпити їх на сторінці фотоальбому потрібно використовувати клей, а сама фотографія потім просто вставляється у куточки та легко виймається за потребою.

Інтернет-магазин «Час Пік» пропонує купити фотоальбоми Henzo,  фоторамки, анти рамки, фотоскотч, готові куточки для фотографій. Вся продукція сертифікована та пройшла контроль якості від виробника. Товари мають оригінальну упаковку з логотипом бренду. Замовляйте фотоальбоми та фоторамки у Львові, Луцьку, Києві та інших містах України. Діє швидка доставка кур’єрськими службами.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Henzo доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 49 товарів бренду Henzo.