0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Ручка Tenfon - письмове приладдя для всіх

Tenfon
Ручка гелева на масляній основі TENFON 0,7 мм, колір синій OG-5371
Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
Ви дали оцінку: Оцінити товар
18.30
1

Виробник ручок Tenfon

Wenzhou Tenfon Stationery Co., Ltd (TenFon) – компанія, що спеціалізується на розробці, дизайні, виробництві та продажу кулькових, гелевих та чорнильних ручок, перманентних, текстових маркерів, маркерів для сухостиральної дошки та іншого письмового приладдя. Вона була заснована у 1986 році. Безперервна важка робота та впровадження новітніх технологій виробництва забезпечили компанії успіх та розвиток. Сьогодні компанія TenFon має сучасний завод, що розташований на площі понад 40 000 м2. На ньому працює понад тисячу висококваліфікованих спеціалістів та знавців своє справи.

Сьогодні продукція компанії представлена в Європі, Америці, Африці, Південно-Східній Азії, Ближньому Сході. Вона відповідає міжнародним стандартам якості та сертифікована у Європі (CE EN71) та США (ASTM-D4236). Компанія має численні досягнення та нагороди у сфері своєї діяльності.

У інтернет-магазині «Час-Пік» представлений великий вибір письмового приладдя ТМ TenFon.

Кулькові, масляні та гелеві ручки Tenfon

Ручки кулькові та масляні представлені найрізноманітнішими варіантами. Ви можете обрати потрібний Вам варіант за кольором чорнила чи за дизайном корпусу, з механізмом автоматичної подачі стрижня чи без нього. У будь-якому разі Ви оберете відмінну якість.

Не менш вдалим варіантом письмового приладдя буде гелева ручка. Цей вид по праву отримав неабияку популярність серед споживачів останні десятиліття. Високоякісний пишучий вузол та спеціально формула чорнила забезпечують м’яке та чисте письмо.

Маркери Tenfon

Там, де виникає потреба у нанесенні записів на такі поверхні як скло, кераміка, дерево тощо, не обійтись без перманентного маркера. Цей вид письмового приладдя також є в асортименті продукції TenFon. Він представлений не тільки різними варіантами кольору, але й товщиною, а також формою пишучого вузла (круглий або скошений).

Пропонуємо також маркери для сухостиральної дошки ТМ TenFon. Серед них Ви теж зможете обрати потрібний Вам за кольором та формою варіант.

Текстовий маркер ТМ TenFon неодмінно знадобиться у роботі з текстами. Їх яскраві чорнила допоможуть Вам з легкістю виділити потрібний фрагмент.

Письмове приладдя ТМ TenFon – висока якість та приємний дизайн за дуже помірну ціну.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Tenfon доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 9 товарів бренду Tenfon.