0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Фототовари Walther | Вальтер - фотоальбоми, рамки, фото скотч

Walther

Компанія Walther відома у світі фотоальбомів, фото рамок та фото аксесуарів, як бренд, що слідує традиціям і виготовляє фотоальбоми та іншу продукцію високої якості. Складно уявити собі сучасне життя, у якому немає фотографій, фотоальбомів та можливості зберігати найкращі моменти життя. Показувати та ділитися з близькими, рідними людьми та друзями спогадами з відпочинку, відрядження, весілля, хрестин, Дня народження та інших подій стало невід’ємною частиною життя, соціальних взаємин.

Німецька компанія Walther з притаманною педантичністю та прагненням досконалості у кожній деталі вже багато років виробляє для споживачів фотоальбоми, фоторамки, антирами, фото скотч, фотокуточки та спеціальний клей для паперу фотоальбомів. Події відбулися та пройшли, а буденну сірість можуть розфарбувати яскравими кольорами спогади, що відображені на фотознімках, які в свою чергу зберігаються в фотоальбомі.

ТМ Walther представляє до уваги покупцям широке розмаїття фотоальбомів, розділені для більшого комфорту на великі групи за спільною тематикою.

Асортимент фотоальбомів Walther включає:

 • Фотоальбом дитячий Walther.
 • Фотоальбом весільний Walther.
 • Фотоальбом сімейний Walther.
 • Фотоальбом класичний Walther.

Альбом для фотографій може мати різні розміри, стиль оформлення обкладинки та внутрішні сторінки. Спосіб кріплення сторінок теж має велике значення, тому що від цього у більшості випадків залежить його кінцева вартість. Палітурка у альбомів має два види: тверда, як книжкова та м’яка.

Обкладинка альбомів для фото повинна бути високої якості та витримувати вплив навколишнього середовища і механічних пошкоджень. Саме тому ТМ Walther шляхом довгих тестувань та випробовувань прийшла до висновку, що найкраще підходять для обкладинки такі матеріали:

 • Еко-шкіра або штучний замінник натуральної шкіри тварин.
 • Пресований та ламінований картон.

Кожний фотоальбом Walther має свою неповторну обкладинку, розроблену дизайнерами до маленьких дрібничок. Малюнок ідеально поєднується з загальним тоном обкладинки та утворює цілісне сприйняття разом із надписом та кольором внутрішніх сторінок. Якісна продукція від світових виробників завжди буде виділятися в кращу сторону від дешевих підробок із Китаю.

Традиційний фотоальбом Walther – класика непідвласна плину часу

Традиційні або класичні альбоми для фотографії з твердою книжковою палітуркою знову починають користуватися великим попитом серед споживачів. Статистичні опитування показують, що зробити або отримати в якості коштовного подарунка фірмовий фотоальбом бажають все більше жінок та чоловіків. Пересичення гаджетами, всілякими електронними пристроями призвело до зміни поглядів і переоцінки традицій.

Переваги традиційного (класичного) фотоальбому Walther:

 1. Дорогий та презентабельний зовнішній вигляд.
 2. Можливість зберігати в одному фотоальбомі різні за розмірами фотографії: 10х15, 13х18, 20х30.
 3. Широкий вибір виробів на будь-який смак.
 4. Висока якість аркушів, виготовлених з щільного картону.
 5. Наявність між аркушами з фотографіями пергаментних вставок, вони захищають наклеєні фото від механічних ушкоджень.
 6. Внутрішні листи альбому можуть мати різне забарвлення: біле, чорне, бордове та кремове.
 7. Наявність спеціальних фото аксесуарів для прикріплення фотографії: фото куточки, стікери з двохстороннім скотчем.

Фоторамка Walther – достойне обрамлення цінних моментів життя

Компанія Walther виробляє широкий асортимент рамочок для фотографій. При виробництві використовуються лише якісні матеріали, які не можуть завдати шкоди здоров’ю споживачів. Натуральна деревина користується не меншим попитом, ніж сучасні акрилові матеріали. Всі рамки бренду будуть служити довгий час, тому що кожний компонент, з якого складається рамка якісний та влучно підібраний будь то скло, чи основа рамки, фіксатори та зажими.

Види рамок, що пропонує бренд Walther покупцям:

 • Фоторамка-антирама Walther.
 • Рамка-колаж Walther.
 • Мультирамка Walther.
 • Фоторамка куб.
 • Фоторамка у вигляді скульптури з кубом.
 • Фоторамка серце.
 • Фоторамка брелок з підвіскою.

Фоторамка-антирама Walther має широке застосування. Конструкція антирами складається з основи та скла між якими вставляється фотографія, картина, диплом чи будь-який інший документ за необхідністю. Задня стінка основи має спеціальні кріплення для того, щоб за бажанням можна було підвісити її на стіну. Конструкція антирами повинна міцно тримати скло та зображення, тому для скріплення використовуються якісні затискачі. Скло також найвищої якості, є моделі антирам, в яких використане скло з антибліковим ефектом. Завдяки мінімалістичному дизайну та нейтральному білому кольору антирама Walther чудово вписується в будь-який дизайн та стиль приміщення.

Рамка-колаж Walther виконана з натуральної деревини та призначена для фотографій розміром 10х15. На вибір представлена світла або темна деревина. Фотографії можна розміщувати по вертикалі та по горизонталі. Чудово буде виглядати група фотографій з однієї події або подорожі, які об’єдналися та утворюють цілісну картину. Прикрасити вітальню, залу, чи спальню колажем замість картини буде сучасно та стильно.

Мультирамка Walther купити яку на сторінках каталогу пропонує інтернет-магазин «Час Пік» поєднує у собі декілька місць під фотографію. Креативні дизайнери бренду пропонують сміливі рішення для небанальних подарунків. Мультирамка може бути виготовлена з деревини, акрилу, пластику, у вигляді скульптури, де фотографії обертаються навколо себе. Розміри є як маленькі, так і великі.

Фотоаксесуари Walther – необхідні помічники у мистецтві фотографії

Використання класичних фотоальбомів потребує додаткових аксесуарів. Для прикріплення фотографій у класичні фотоальбоми потрібен фотоскотч або фото куточки. Використання клею на сторінках класичного альбому може погано вплинути на структуру самої сторінки. Фотоскотч Walther має двостороннє клейке покриття, щоб зафіксувати обрану фотографію треба лише зняти захисну плівку та приліпити його до сторінки альбому.

Фотокуточки Walther користуються не меншим попитом серед покупців, ніж фото скотч. Куточки теж мають клейку основу, вони прикріпляються клейкою стороною до сторінки альбому. Фотографія вставляється в простір, утворений куточками. Перевагою фото куточків є можливість безперешкодно діставати фотографії, міняти їх місцями за потребою.

Інтернет-магазин «Час Пік» пропонує купити фотоальбом, фото рамку, анти рамку, рамку-колаж, мультирамку та іншу оригінальну продукцію компанії Walther, у Львові, Луцьку, Києві та інших містах України. Всі товари сертифіковані, упаковані виробником на виробництві. Діє швидка доставка від 1-го до 3-х робочих днів.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Walther доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 64 товарів бренду Walther.