0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 66 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Типорозмір:
   Ємність, mAh:
   Кількість штук:
   Тип Батарейки:
   Напруга:
   Акумулятори в наборі:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Типорозмір:
   Ємність, mAh:
   Кількість штук:
   Тип Батарейки:
   Напруга:
   Акумулятори в наборі:

   Відобразити ще товари (26)

   З тих пір, як з'явилися кишенькові ліхтарики, фотоапарати-мильнички, настінні годинники та пульти до телевізора – з'явилася потреба в портативних елементах живлення, завдяки яким ці пристрої зможуть безперебійно працювати. Незважаючи на багаторічне існування, поки пальчикові батарейки не мають конкуренції і є найпопулярнішим елементом живлення для усіх згаданих і багатьох інших пристроїв. Важко не погодитися, адже тільки в нашому будинку є кілька пристроїв, які вимагають використання батареї.

   Де купити елементи живлення в Україні

   Сьогодні купити елементи живлення – це взагалі не проблема. В кожному магазині техніки або навіть простому кіоску знайдуться пальчикові батарейки. Але дуже часто, заплативши за батарейку чималі гроші, Ви через кілька годин її роботи розумієте, що вона більше не придатна до використання. Саме тому дуже важливо вибирати товар тільки перевірених і всесвітньо відомих виробників елементів живлення, продукція яких Вас не підведе.

   Саме такі пальчикові батарейки можна придбати в інтернет-магазині «Час-Пік». Ми пропонуємо Вам елементи живлення від таких відомих марок, як Energizer, Euroenergy, FujiCell і PHILIPS. Працюючи на ринку роками, вони вже встигли заробити собі позитивні відгуки і доброчесне ім'я. Саме тому придбавши батареї PHILIPS Ви вибираєте справжній знак якості, який буде служити Вам протягом тривалого часу.

   Пропонуємо Вам елементи живлення Energizer різних параметрів і для різних пристроїв. У нас Ви можете купити як стандартні пальчикові батарейки, так і міні-пальчикові, а також батарейки для годинників, пультів сигналізації та інших пристроїв. Однак яку б батарейку ви не вибрали, вона неодмінно буде служити вам довгий час. Недарма саме фірма Energizer поставила світовий рекорд –15-річний термін служіння хімічної батарейки.

   Вирішили придбати елементи живлення, не варто ходити по магазинах у роздумах, яка батарейка краща. Замовляйте цю продукцію в нашому інтернет-магазині, і Ви залишитеся задоволені. В нас Ви можете купити акумулятори в місті Київ, Львів, Луцьк.