0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 23 з 23 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Типорозмір:
   Тип Батарейки:
   Кількість штук:
   Напруга:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Типорозмір:
   Тип Батарейки:
   Кількість штук:
   Напруга:
   Країна виробник:
   1

   Щоб музична іграшка, бездротова мишка або електрична зубна щітка повноцінно та довго працювали, потрібні якісні батарейки. Підбирають їх залежно від типу пристрою для дому або особистого користування. Інтернет-магазин «Час-Пік» — це чудова можливість купити батарейки, елементи живлення потрібного типу за демократичною ціною.

   Батарейки (елементи живлення) для безперервної роботи

   Щоб пристрій працював автономно без підключення до розетки або іншої техніки, необхідно підібрати для нього підхожі батарейки чи акумулятори. Невеликі елементи живлення використовують скрізь: у дитячих іграшках, пульті до телевізора, комп'ютерній мишці, електричній бритві, настінному годиннику, кухонних вагах тощо. Від батарейок працюють і аксесуари для догляду за тілом: епілятори, масажери, роликові пилки для п'яток тощо.

   Елементи живлення, батарейки роблять пристрій мобільним, що дозволяє зручніше використовувати його. Для його повноцінної роботи не потрібно шукати розетку, можна взяти гаджет із собою в поїздку. Якщо вибрати якісні елементи живлення для дрібної техніки, вона працюватиме безперебійно та довго.

   Види елементів живлення в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Виробники випускають різні види елементів живлення. Найпопулярніші серед них — пальчикові. На сайті «Час-Пік» знайдеться і кругла батарейка для вагів, і елемент живлення АА для іграшкового автомобіля на радіокеруванні, і потужні акумулятори для безперебійного живлення побутових приладів та інших пристроїв.

   Розглянемо докладніше, які типи елементів живлення є в нашому інтернет-магазині.

   Лужні (алкалінові) елементи живлення

   У нас можна купити лужні елементи живлення:

   • пальчикові або AA — найпоширеніші;
   • тонкі пальчикові або ААА — також застосовуються в багатьох пристроях;
   • бочечки або елемент живлення С — можуть використовуватися в іграшках, у диктофонах, в ліхтариках, у відеокамерах;
   • бочки або елемент живлення тип D — схожі на бочечки, але більші за розміром і потужністю.

   Елемент живлення лужний — одноразовий. Після повної розрядки їх не можна зарядити. Якщо вибрати продукцію перевіреного виробника, алкалінові елементи живлення матимуть досить великий строк служби та працюватимуть як у спеку, так і в холодну погоду.

   Якщо вам потрібна батарейка плоска кругла або елемент живлення пальчиковий лужного типу, ви можете замовити у нас продукцію відомих брендів: Videx, Duracell, Varta, Westinghouse.

   Літієві елементи живлення

   Літієвий елемент живлення стане у пригоді в різних типах пристроїв: фототехніці, комп’ютерній техніці, материнських платах тощо. У нашому інтернет-магазині можна купити круглі батарейки таких типів, як CR2016, CR2032, CR2025, CR1620, CR1616, CR2430, CD2450. Батарейка кругла маленька може продаватися поштучно або в упаковці на 2 – 5 штук. На сайті представлені круглі батарейки торгових марок Videx, Duracell, Varta, Westinghouse, Panasonic.

   Сольові елементи живлення

   Сольовий елемент живлення позначається буквою R. Такі батарейки призначені для пультів дистанційного керування, годинників, електронних термометрів. Загалом вони підходять для пристроїв з енергоспоживанням не вище десятків міліамперів.

   Сольові елементи живлення можна купити за низькою ціною, але вони можуть завдати шкоди навколишньому середовищу через свій хімічний склад. Через вміст шкідливих речовин не можна вважати такі батарейки екологічними. Основна небезпека — високий вміст свинцю. Як і інші елементи живлення, через свій склад сольові батарейки не можна викидати в звичайну урну для сміття. Їх здають у спеціальні пункти прийому вторинної сировини.

   Круглі батарейки: типи, розміри та застосування

   Кругла плоска батарейка — це мініатюрний елемент живлення. Раніше найчастіше її використовували для наручного годинника. Зараз залежно від розміру вона може знадобитися і в інших типах пристроїв: кухонних або підлогових вагах, невеликих іграшках тощо.

   Плоска кругла батарейка має такі позначення:

   • PR — повітряно-цинкова (1,4 В);
   • CR — літієва (3,0 В);
   • LR — лужна (1,5 В);
   • SR — срібно-цинкова (1,55 В).

   Батарейка маленька кругла може мати діаметр від 4,8 до 16 мм. Щоб зрозуміти, який тип підходить до конкретного пристрою, достатньо подивитися на напис усередині деталі іграшки, годинника або вагів, де кріпиться елемент живлення.

   Маленька кругла батарейка коштує відносно недорого. Ціна на цей елемент залежить від типу, розміру, виробника та інших факторів. У «Час-Пік» можна вигідно купити такий елемент живлення: ціна стартує від 6,80 грн. Найдорожча батарейка кругла плоска — торгової марки Duracell.

   Як купити елементи живлення, батарейки онлайн із доставкою по Україні?

   Якщо ви шукаєте, де недорого купити елементи живлення АА або іншого типу онлайн, ви знайдете потрібний продукт за хорошою ціною в інтернет-магазині «Час-Пік». У каталозі товарів є круглі плоскі, пальчикові та мізинчикові батарейки тощо. Характеристики батарейок указані в описі.

   Будь-які батарейки, елементи живлення продаються з доставленням по Україні. Ми надсилаємо продукцію до Києва, Львова, Луцька, Вінниці, Черкас, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська, Стрия, Чернівців, Самбору, Дрогобича, Червонограда та інших населених пунктів.

   Незалежно від того, які вам потрібні елементи живлення — пальчикові, мініпальчикові або інші, ви можете придбати батарейки і в наших фізичних магазинах. Торгова мережа «Час-Пік» представлена ​​в таких містах, як Львів, Луцьк, Стрий, Червоноград, Дрогобич і Самбір. Тут можна самостійно забрати батарейки або інші товари для дому, замовлені через сайт. Якщо такої можливості немає, то товар буде доставлений транспортною компанією на вибір покупця.

   Поширені запитання