0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 7 з 7 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   1

   Регулярний друк документів, робочих та особистих матеріалів призводить до того, що фарба у пристрої закінчується. Залежно від типу техніки може знадобитися тонер для принтера або картриджіз чорниломпотрібного кольору. Інтернет-магазин«Час-Пік» реалізує продукцію від перевірених виробників за демократичними цінами: ви можете недорого купити якісний тонер або картридж для принтера.

   Картриджі та тонери — витратні матеріали для принтерів

   Такі офісні інструменти, як принтер або БФП, можна побачити у кожному офісі. Навряд чи хтось зараз може обійтися без подібної техніки в робочому кабінеті. У будь-який момент працівник може роздрукувати потрібний документ, презентацію, звіт чи інші робочі матеріали. Принтери активно використовують адміністратори, менеджери з продажу, бухгалтери, кадровики, рекламні агенти, нотаріуси та інші спеціалісти. Друкарський пристрій можна придбати і для дому, щоб готувати матеріали для школяра або студента.

   При активному використанні принтера доводиться регулярно купувати витратні матеріали, як-от струменевий картридж або тонер. Своєчасне заправлення картриджів гарантує високу якість друку. Зображення або текст буде чітким і добре видимим на папері.

   Усе для заправки принтерів у «Час-Пік»

   У нашому інтернет-магазині ви можете купити тонер або картридж для принтера таких відомих торгових марок як HP, ColorWay, Patron, WWM, PrintPro. В асортименті є розхідники для принтерів струменевого та лазерного типу. Також у продажу є такі аксесуари для комп'ютера, як системи БПЧ (безперервної подачі чорнила). Розповімо докладніше про нашу продукцію.

   Картридж

   Що таке картриджі? Це витратний матеріал для струменевих і лазерних принтерів і БФП із відсіком для барвника. Найчастіше для заправкикартриджайде в хід чорна фарба, але можуть використовуватися розхідники й інших кольорів.

   Вибирайте аксесуар залежно від типу пристрою. Картриджі для принтерів можна умовно поділити на дві категорії:

   • струменеві (чорнильні). Для заправки використовується водорозчинне або пігментне чорнило. Ці витратні матеріали підходять для струменевих моделей. Чорнильниці в них найчастіше роздільні —під кожен колір своя. Найчастіше струменеві картриджі виробляють із чіпом, який ускладнює перезаправку;
   • лазерні (порошково-тонерні). Таку модель встановлюють на лазерному принтері, а для повноцінної роботи знадобиться спеціальний тонер. Ці картриджі мають великий ресурс та дають високу швидкість друку. Якщо тонер для принтеразлежався, його достатньо струсити і якість друку знову опиниться на початковому рівні.

   На нашому сайті можна купити картридж у широкому ціновому діапазоні. Якщо ви шукаєте недорогий картридж, ціна на продукцію брендів WWM та HP вас порадує.

   Тонер для картриджа

   Що таке тонер для друкувального пристрою? Це спеціальний порошок для принтера, виготовлений із смоли та заліза. Таку фарбу використовують у лазерних моделях. Ця речовина потрапляє на фотобарабан, а потім— на папір.

   На сайті «Час-Пік» можна купить тонер для принтера за вигідною ціною. Доступну продукцію випускають виробники Samsung, HP та ін. При виборі розхідника вивчіть інструкцію, що додається до вашої техніки.

   Система БПЧ

   Крім того, що ви можете купити БФП картриджі або тонер для заправкилазерного пристрою, ви можете замовити також системи БПЧ. Така продукція представлена на сайті торговою маркоюCanon. Система безперервної подачі чорнила продається разом із чорнилом кількох кольорів. Витратник призначений для струменевих принтерів, МФУ та плотерів.

   Як купити картридж і тонер з доставкою по Україні

   Якщо вам потрібен тонер для картриджів або інші товари для роботи, ви можете придбати все необхідне для офісу в нашому інтернет-магазині. Будь-які товари можна замовити з доставленням по всій Україні. Ми надсилаємо замовлення в Київ, Львів, Івано-Франківськ, Вінницю, Черкаси, Луцьк, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Стрий, Дрогобич, Червоноград, Самбір та інші міста.

   Мережа магазинів «Час-Пік» представлена ​​у шести населених пунктах. Ви можете відвідати наші торгові точки у Львові, Луцьку, Самборі, Червонограді, Дрогобичі та Стрию. Тут можна забрати самовивозом товар, замовлений на нашому сайті. Якщо ви перебуваєте в іншому місті, при оформленні замовлення в інтернет-магазині скористайтесь послугами транспортних компаній.

   Поширені запитання

   ✅ Які є недорогі тонери для принтерів?

   ✅ Які можна купити витратні матеріали для принтерів?

   ✅ Які є у продажу картриджі для принтера за вигідною ціною?

   У «Час-Пік» можна купити картридж для принтера за демократичною ціною:

   Картридж Epson MX 100/LQ 1000 wwm

   Картридж Epson MX 80/LQ 800 wwm

   Картридж Patron НР DJ C4913A yellow PN-H82Y

   Картридж Patron НР DJ C4844A black PN-H10

   ✅ Які можна замовити картриджі та тонери для принтерів торгової марки HP?

   У нашому інтернет-магазині представлений хороший вибір тонерів і картриджів для принтерів від виробника HP:

   Картридж PrintPro HP NS (CF279A) LJ Pro M12/M26 PP-H279NS

   Картридж Patron НР DJ C4844A black PN-H10

   Тонер HP LJ 1100 140 г Patron

   Тонер HP універсальний №3 PN-HU3-100