0товарів на суму0 грн.

032 235-08-58

  • 032 235-08-58
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 152 товарів

Тонер HP LJ 1100 140 гр Patron
67.98 грн.

Принтер сьогодні є в кожному офісі і в багатьох будинках, адже це дуже зручний спосіб візуалізувати електронну інформацію на папері і перевести її в паперовий вид. За допомогою принтера можна роздруковувати документи, книги, фотографії, не виходячи зі своєї кімнати або робочого кабінету. Однак дуже важливо купувати якісні витратні матеріали для принтера, щоб він міг і далі вірно служити Вам і не виходити з ладу.

Виробників витратних матеріалів сьогодні на ринку чимало, адже попит на них завжди великий. Однак є ризик натрапити на неякісні підробки, які можуть зіпсувати Ваш принтер назавжди. Якщо ви не хочете, щоб цього не сталося, замовляйте витратні матеріали в інтернет-магазині «Час-Пік».

У нас Ви можете замовити якісні картриджідля принтера за максимально доступними цінами. Пропонуємо широкий асортимент повністю замінних, частково і перезаправних картриджів для принтера. Прекрасною альтернативою картриджам є так звана система неперервної подачі чорнил (СНПЧ), яка встановлюється поряд з принтером, а не всередині нього. СНПЧ дозволяє істотно заощадити Ваш час і гроші і забезпечує якісну кольорову печатку.

Проте навіть оригінальний картридж високої якості може вийти з ладу дуже швидко, якщо його заправляти підробленими чорнилом. У нас Ви можете знайти кращі чорнила для принтера, які перевершать всі ваші очікування. Наші чорнила гарантують Вам якісно видрукувані документи і довговічність вашого принтера.

Якщо принтер раптово почав друкувати документи білими смугами - це очевидний і беззаперечний сигнал того, що потрібно оновити кількість тонера. Вибираючи тонер для принтера, Вам варто звернути увагу на те, щоб він був сумісний з друкарською технікою і рекомендований для використання саме на вашому принтері. В нашому асортименті тільки якісний тонер для друку, придбавши який ви заощадите свої кошти і час, адже у нас зручна система доставки і тільки доступні ціни.

У нас також є рідина для чистки,термоплівка, набір для заправки картриджів та інші витратні матеріали, які Ви можете придбати за найкращими цінами в місті Київ, Львів, Луцьк. Тому не втрачайте часу, звертайтеся до нас!