0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Ручки в футлярах | Подарункові набори ручок


  Показано: 30 з 30 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Вид:
   Торгова марка:
   Країна виробник:
   Товщина:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Вид:
   Торгова марка:
   Країна виробник:
   Товщина:
   1

   Попит на подарункові ручки у футлярах не знижується, адже це практичний та універсальний подарунок для ділових людей. Ручка у футлярі від відомого бренду може стати презентом для партнерів по бізнесу, серйозних клієнтів, співробітників, якій обіймають керівні посади. В інтернет-магазині «Час-Пік» представлений хороший вибір подарункових ручок за вигідною ціною.

   Подарункові ручки у футлярах від «Час-Пік»

   Ручка подарункова у футлярі – це практичний і стильний аксесуар. Можна не сумніватися – якщо ви вирішили вручити такий подарунок людині, вона напевно використовуватиме її. Це не просто дрібничка, яка прикрашає стіл. Ручка потрібна щодня – для складання списку завдань на день, для підписання документів, для нотаток тощо.

   Якщо скоро професійне свято, Новий рік або день народження, подарункові ручки у футлярі стануть у пригоді як на ці свята, так і з інших приводів. Аксесуари для письма можна презентувати на честь підписання вигідної угоди, виконання плану тощо.

   Враховуючи той факт, що красиві кулькові та перові ручки продаються в широкому ціновому діапазоні, купити таке письмове приладдя можна і звичайному співробітнику, і директору компанії.

   Різноманіття подарункових ручок у футлярах

   У «Час-Пік» можна купити подарункові ручки у футлярі кількох видів. Якщо ви вирішили вибрати такий подарунок колезі, другу або начальнику, зверніть увагу на такі критерії, як торгова марка, вид ручки, дизайн упаковки та вартість виробу.

   Бренд

   Подарункові набори «Паркер» вважають одними з найпрестижніших, але коштують вони дорого. Водночас інші відомі виробники випускають не менш якісний продукт, причому за демократичною вартістю.

   На нашому сайті можна купити подарункову ручку у футлярі від таких брендів, як Carmani, Picasso, Croco. Ці торгові марки випускають подарункові упаковки для письмового приладдя, ручки, набори ручок.

   Види ручок і наборів

   Подарункова ручка у футлярі може бути кількох видів:

   • перова – такий аксесуар доведеться періодично заправляти чорнилом потрібного кольору;
   • класична кулькова – стандартна ручка, у якої можна замінити стрижень;
   • ручка-ролер – капілярний інструмент для письма, в якому чорнило подається через пористе волокно синтетичного стрижня.

   Подарунковий набір ручок також представлений у кількох варіантах. У нас можна замовити комплект з однієї ручки та футляру або вибрати подарунковий набір ручок, до якого входять кілька інструментів, наприклад, чорнильна та кулькова ручки.

   Дизайн футлярів

   У нашому інтернет-магазині можна купити не лише подарункові ручки, а й вибрати футляр для ручок. Якщо ви замовили письмове приладдя в іншому місці й нанесли на них корпоративну символіку, ви можете придбати футляр для ручки, щоб готовий презент мав привабливий вигляд.

   Футляри можуть мати лаконічний скромний дизайн або мати вигляд дорогого сувеніру завдяки красивій подарунковій коробці чи дерев'яному пеналуз елітним дизайном. Упаковка може бути виготовлена також зі шкірозамінника або пластику.

   Як купити подарункову ручку у футлярі з доставкою по Україні

   Якщо вам потрібен дорогий сувенір, як-от подарункова ручка у футлярі, ви можете купити його в інтернет-магазині «Час-Пік». Письмове приладдя доступне до замовлення з доставленням по Україні: у Київ, Львів, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   Придбати товари для письма на подарунок можна і в наших фізичних магазинах. Вони знаходяться у Львові, Луцьку, Самборі, Стрию, Червонограді та Дрогобичі. Тут також можна забрати замовлення самовивозом. До інших населених пунктів продукція для офісу доставляється транспортною компанією.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує ручка в подарунковій упаковці?

   Ціни на ручки в подарункових упаковках різняться, оскільки на вартість впливають вид ручки, дизайн упаковки, бренд та інші параметри. У нас можна купити на подарунок ручку у футлярі за різними цінами:

   Ручка Nobilis подарункова кулькова в футлярі 348-N

   Ручка Honest подарункова капілярна в футлярі 2021

   Ручка Croco подарункова чорнильна, корпус чорний, в пеналі зі шкірозамінника 320 F

   Ручка Croco подарункова капілярна, корпус чорний, в картонному пеналі 215 R