0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 130 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Пишучий Вузол:
   Серія:
   Перо:
   Покриття елементів корпусу:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Пишучий Вузол:
   Серія:
   Перо:
   Покриття елементів корпусу:

   Відобразити ще товари (40)

   В сучасному світі якісна ручка це не лише необхідний аксесуар для письма, а ще й відмінний діловий подарунок, іміджевий виріб для ділової людини. Інколи одного погляду на ручку достатньо щоб визначити статус її власника.

   Де купити елітне письмове приладдя

   Виробництво сучасного єлітного письмового приладдя під стать ювелірній майстерності. Сучасні ручки виготовляються з використанням новітніх технологій, використовуючи дорогоцінні метали, такі як срібло, золото, платина, родій та інші. Корпуси для ручок виготовляють із нержавіючої сталі, ювелірної латуні, акрилової смоли, елементи корпуса декорують вставками з хрому, покривають золотим напиленям.

   Письмовий вузол в єлітних ручках переважно чорнильній з відкритим пером, але виготовляють і кулькові ручки. Пера для перових ручок виготовляють із нержавіючої сталі, яка може бути вкрита позолотою, родієм, іридієм. Більш дорогі ручки мають пера з чистого золота.

   Відомі компаніі – виробники єлітного пишучого приладдя, виготовляють ручки більш ніж сто років. Серед компаній, світових лідерів з виробництва письмового приладдя знаходяться такі виробники як Waterman, Montegrappa, Faber-Castell , Parker, Rotring, Mont Blanc та ін..

   Інтернет магазин Час Пік пропонує Вам елітні письмові аксесуари від відомих виробників, в нашому магазині Ви можете придбати перові ручки, кулькові ручки та механічні олівці, стрижні та чорнило в місті Київ, Львів, Луцьк.  Якщо ви купуєте ручку не собі, а на подарунок – не вагайтеся – такий подарунок буде прийнятий з радістю.