0Кошик

Оснастка для печатки і штампа, Датер, Нумератор купити, ціна

Показано: 60 з 95 товарів

В офісних установах великих компаній використовуються штампи різних типів, тому оснастка для друку є необхідною покупкою. Як правило, одна оснастка використовується для основної юридичної круглої печатки підприємства, а інша (довгаста) найчастіше застосовується для внутрішніх документів фірми.

Різновиди оснасток для печаток

У випадку з автоматичними оснастками пристрій включає в себе базу з поворотним механізмом. На його планшетку наноситься певне стандартне кліше («службове», «схвалено», «оплачено» і т.д.) або ж безпосередньо кліше, яке замовила фірма. Існують також кишенькові варіанти оснасток, які є надзвичайно компактними пристроями і легко складаються та поміщаються в кишеню.

Класична ручна оснастка для печатки та штампів являє собою рукоятку з площадкою, яка може відрізнятися формою і розміром. Такий пристрій виробляється з пластику або металу, а для його експлуатації необхідна штемпельна подушка з фарбою. Виділяють також флеш оснастки для печаток. В даному випадку фарбу відразу поміщають до друкуючого елементу. Разом із оснастками для печаток клієнти часто також купують датер з вільним полем, який стане надзвичайно корисним пристроєм у будь-якому офісі. В нас Ви можете купити оснастки, датери та нумератори для печаток за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.