0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Оснастки для печаток і штампів | Датери | Нумератори


  Показано: 60 з 99 товарів

  Фільтри

   Торгова марка:

   Виріб:

   Матеріал:

   Розмір:

   Кількість розрядів:

   Діаметр:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Матеріал:

   Розмір:

   Кількість розрядів:

   Діаметр:

   Відобразити ще товари (39)

   Наявність печатки – обов’язкова умова існування підприємства чи установи. У великих компаніях використовуються штампи різних типів. Відтак, покупка оснастки для печатки крайнє необхідна. Зазвичай одна оснастка використовується для основної юридичної круглої печатки підприємства, інша – для внутрішніх документів фірми.

   Оснастка – частина печатки для її утримування в руці при відтиску, іншими словами – її корпус. Їх поділяють на ручні та автоматичні.

   Сучасний варіант оснастки – автоматичний

   У випадку з автоматичними оснастками, пристрій містить базу з поворотним механізмом. На його планшетку наноситься певне стандартне кліше («службове», «схвалено», «оплачено» тощо) або ж безпосередньо кліше замовлене підприємством. Існують також кишенькові варіанти автоматичних оснасток, які є надзвичайно компактними пристроями і легко складаються та поміщаються в кишеню.

   Ручна оснастка – класичний вид печатки

   Ручна оснастка для печаток та штампів являє собою ручку з площиною, яка може відрізнятися формою і розміром. Цей варіант пристрою може бути виготовлений з пластику або металлу. Важливо розуміти, що для його експлуатації обов’язковою є умова наявності штемпельної подушки з фарбою для печатки.

   Виділяють також флеш оснастки для печаток. В даному випадку фарбу відразу поміщають до друкуючого елементу.

   Застосування датерів та нумераторів у роботі офісу

   Окрім оснасток, немалим попитом серед покупців користується також датер з вільним полем. Він стане надзвичайно корисним пристроєм у будь-якому офісі. Окрім перечисленого вище, у даному розділі інтернет-магазину «Час-Пік» Ви також знайдете нумератори.

   Ми пропонуємо своїм клієнтам гарантовано високу якість за найкращою ціною. Наш асортимент представлений продукцією провідних виробників у своїй сфері.