0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Оснастки для печаток і штампів | Датери | Нумератори


  Показано: 40 з 124 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Розмір:
   Країна виробник:
   Кількість розрядів:
   Діаметр:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Розмір:
   Країна виробник:
   Кількість розрядів:
   Діаметр:
   Оснащення Trodat Printy для штампу 20 х 20 мм пластик 4922
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   245.64
   Оснащення Trodat Printy до штампу 38 х 14 мм "Значно краще", пластик, корпус асорті 4911 Р4
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   274.50

   Відобразити ще товари (40)

   Печатки та штампи – обов’язковий атрибут документообігу. Вони помітно спрощують роботу бухгалтера чи юридичної особи. Щоб робочі інструменти працювали довго та успішно, варто подбати про якісні оснастки для печатки. Полегшити роботу спеціалістів на підприємстві можуть також датери та нумератори.

   Печатки та штампи: чому вони такі важливі для бізнесу

   Підтвердити справжність документа або ж засвідчити ті чи інші дії керівника організації –для законної підприємницької діяльності дуже важливо мати печатку, штампи та іншу подібну продукцію. Такий робочий інструмент виготовляється і для лікарів, котрі користуються ним як своєрідною візитівкою, завіряють довідки, медичні висновки та інші лікарняні документи.

   Основні відмінності між печаткою та штампом

   Печатка виглядає як печаткова форма, яку використовують для нанесення відбитка на папір штемпельною фарбою. Вона може виготовлятися з різних матеріалів і мати різний діаметр. На печатці можна побачити назву підприємства, ідентифікаційний номер, організаційно-правову форму та іншу важливу інформацію.

   Круглу печатку використовують для засвідчення підпису керівника організації на документі та для підтвердження справжності цього папера. Також вона знадобиться, щоб завірити договір, чек чи інші бухгалтерські документи.

   Штамп – це теж печаткова форма. Однак вона має не круглу, а прямокутну форму й містить додаткові відомості про підприємство. Якщо підприємець хоче лише проінформувати іншу сторону про свою організацію, він може використовувати не печатку, а штамп. Також останнім можна робити відбитки на вихідних листах, фірмових бланках, внутрішніх документах тощо.

   Кому можуть знадобитися печатки та штампи:

   • підприємцям-початківцям, які проходять державну реєстрацію як юридична чи фізична особа. Для законного ведення господарської діяльності їм потрібна печатка, а також може бути корисним і комплект штампів;
   • підприємцям і власникам уже наявного бізнесу;
   • державним установам і комунальним підприємствам, які проводять реорганізацію, змінюють найменування тощо;
   • сімейним лікарям та вузьким спеціалістам;
   • будь-якому суб’єкту, який не може проводити повноцінну діяльність без штемпельної продукції.

   Повна відповідальність за печатку лежить на керівникові підприємства. Щоб уникнути крадіжки чи виготовлення підробки, потрібно зберігати такі інструменти в сейфі. Основна печатка зазвичай використовується на найважливіших банківських документах. Для інших паперів можна окремо купити печатку з поміткою «Для договорів» чи «Для перепусток» тощо.

   Дуже важливо, щоб печатка чи штамп були якісними. Організація може замовити відбиток не лише з інформацією про фірму, а й з логотипом чи торговою маркою. В останньому випадку оригінальне чорнило та високоякісна оснастка відіграють особливо важливу роль.

   Оснастка для печатки: що це таке, основні види

   Будь-яка печатка чи штамп для ФОП,для юридичних осіб або, наприклад, для адвокатів, складається з оснастки та гумового кліше. Саме гумове кліше з рельєфною поверхнею містить інформацію про підприємство чи конкретного спеціаліста. Тоді як оснастка для печатки – це корпус, який людина тримає в руці, коли робить відбиток. Тобто оснастка – це не готова печатка чи штамп, до неї ще потрібно виготовити кліше.

   Існують такі різновиди оснастки:

   • ручна – для неї знадобиться окрема подушка з фарбою, однак вона компактна, зручна та надійна;
   • автоматична – має спеціальний механізм із вбудованою подушкою, що вже містить фарбу, та ідеально підходить для постійного інтенсивного використання в офісі;
   • напівавтоматична – кишеньковий варіант, що вирізняється компактністю, зручністю використання, швидким відкриванням і складанням.

   Оснастка може бути залізною, пластиковою або дерев’яною. Якщо бухгалтер чи керівник часто завіряє документи, можна замовити печатку з автоматичною металевою оснасткою. Такий інструмент буде служити довго та безвідмовно. Якщо ж штамп доводиться постійно носити з собою, краще віддати перевагу кишеньковим оснасткам: вони маленькі, зручні та досить надійні.

   Найпопулярніші оснастки для круглих печаток і штампів – це продукція австрійської торгової марки Trodat. Виробник пропонує якісні інструменти різної форми, діаметру, кольору за демократичними цінами. Найбільше варіантів виготовлені з пластику. Також можна купити оснастку від таких відомих брендів, як Idealі Colop.

   Датери: що це таке, основні види, хто використовує

   Датери – це штемпельна продукція, що допомагає швидко проставляти дату на документах або на будь-якій іншій поверхні.

   Умовно датери можна розділити на такі види:

   • ручні – у таких штампах щоразу доводиться вручну змінювати дату, прокручуючи колесо стрічкового механізму, однак коштують вони дешевше і використовуються переважно на невеликих підприємствах;
   • автоматичні –ці штампи прискорюють роботу, оскільки відтиск здійснюється в автоматичному режимі при прокрутці коліс, що виступають.

   Датер-нумератор можна купити з пластиковим або металевим корпусом. Колеса з цифрами виготовляють або з одного з цих матеріалів, або з комбінації пластика та метала. Усередині пристрою є спеціальна подушечка, просочена фарбою: вона також відповідає за якісне та чітке нанесення відбитку на поверхню.

   Датер може містити інформацію не лише про дату. Наприклад, у банківських організаціях на платіжках і виписках проставляється не лише потрібна дата, а й найменування установи та його реквізити. Якщо потрібно датер купити на склад, можна передбачити на ньому напис «Списано» чи інший.

   Датер можуть використовувати співробітники банківських організацій, страхових компаній, складів, магазинів, бухгалтерії, пошти, служби доставки, ділянок пакування продукції. Для офісу така штемпельна продукція також може знадобитися, якщо на документах чи інших паперах потрібно постійно проставляти дати.

   У виробника Trodat датери представлені в широкому асортименті: з вільним полем, міні, з бухгалтерськими термінами, автоматичні та ручні, подвійні, самонабірні, стрічкові тощо.

   Нумератор: що це таке, види, сфера використання

   Штамп-нумератор – це штемпельна продукція, призначена для порядкової нумерації документів. Працювати з великою кількістю паперів набагато зручніше, коли вони пронумеровані. Швидко та зручно проставити номера на аркушах допоможе спеціальний пристрій – нумератор.

   Такі штампи активно використовують при штампуванні цінників, маркуванні продуктів, виписуванні накладних, бланків чи вхідних квитків. Скрізь, де потрібна наскрізна нумерація, нумератор стане у пригоді.

   У металевому або пластиковому корпусі нумератора розміщений барабан, який прокручує кілька гумових стрічок із нанесеними на них цифрами. Саме тому цей пристрій часто називають стрічковим. Кількість цифр і висота символів може бути різною. Найчастіше можна побачити 4-6-8-13-розрядні інструменти.

   Нумератори розрізняють за типом виставляння потрібної комбінації:

   • ручний – цифри потрібно виставляти вручну за допомогою прокручування коліщаток;
   • автоматичний – цифри змінюються автоматично після кожного натиску завдяки вбудованому в оснастку механізму.

   Найкращі нумератори випускає компанія Trodat. Вона використовує найякісніші матеріали, що гарантують високу точність друку та довговічність. Пристрої мають міцний і ергономічний корпус, який зручно тримати в руці. Завдяки продуманій формі корпусу забруднити пальці чорнилом майже неможливо.

   Де купити печатку чи штамп в Україні

   В яке б місто ви не вирішили замовити печатки – Львів, Харків чи Одеса – інтернет-магазин «Час-Пік» запропонує якісну продукцію з доставленням у будь-який населений пункт країни. У нас діє доставка по всій Україні: Львів, Київ, Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич і не тільки. Наші магазині розташовані у Львові, Дрогобичі, Луцьку, Стрию, Самборі та Червонограді. Тут можна забрати замовлення самостійно.

   Якщо Вас цікавить виготовлення штампів і Ви хочете замовити печатки та іншу штемпельну продукцію в такі міста, як Київ, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, ми відправимо вам її в найкоротший термін за допомогою транспортної компанії. Усі подробиці щодо способів відправки та оплати товарів можна знайти в розділі «Доставка і оплата».

   Поширені запитання

   ✅ Які види оснастки для печатки найдешевші?