0Кошик

Рукавиці для прибирання купити, ціна

Показано: 17 з 17 товарів
1

   Правильно підібрані гумові рукавички - це можливість зберегти надовго зовнішній вигляд і здоров'я своїх рук. Цей господарський інвентар знадобиться звичайним домогосподаркам, прибиральницям, або персоналу з прибирання. Перш ніж вибрати рукавички варто враховувати, що вони можуть відрізнятися за розміром і термінами експлуатації. Також обов'язково звертайте увагу на довжину манжети - це дозволить Вам захистити шкіру вище зап'ястя. Основні переваги це - підвищений захист від агресивних речовин і тривалі терміни експлуатації.

   Рукавички для садо-городніх робіт захищають руки під час робіт, пов'язаних з домашнім господарством. Завдяки міцній тканині і нітриловому покриттю, яким вкриті рукавички, руки і нігті при взаємодії з землею, рослинами і робочим інвентарем залишаються захищеними. Важливим показником є розмір рукавичок - дуже важливо, щоб вони не зісковзували, але і не обтягували руку. Універсальний варіант для середньої рук L розмір.

   Рукавички латексні господарські всередині зі спеціальним бавовняним напиленням, добре підходять для садових робіт, для лакофарбових робіт, будівельних робіт, для санітарних і лабораторних робіт. Вони не пропускають хімічні речовини. Оскільки мають анатомічну форму, ними дуже зручно користуватися, рухи залишаються вільними і не обмеженими. А рельєфна поверхня зовнішньої сторони рукавичок забезпечує можливість надійної фіксації предметів.

   Вибрати та придбати господарські рукавички за доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.