0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 35 з 35 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Матеріал:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Матеріал:
   Губка господарча меламінова біла
   Середня оцінка: 5 (8 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   5.70
   1

   Губки та скребки для миття посуду  

   Губки - це більш досконале продовження звичайних кухонних ганчірок і призначені для більш ефективного миття посуду. Завдяки губчастому матеріалу, з якого вони виготовлені, яким є наприклад, поролон, губки кухонні мають здатність затримувати в собі миючий засіб, що дозволяє істотно знизити його використання. Господарські губки можуть мати різне призначення, найчастіше - це миття посуду. Складаються з двох частин поролонової та абразивної. Поролоновою стороною можна відмивати забруднення легкого ступеня, а абразивною - більш забруднені частини поверхонь, наприклад, засохлі або прилипші залишки їжі. Вона справляється зі своїми обов'язками як і в гарячій, теплій і навіть в холодній воді.

   Скребки дозволяють чистити посуд різного ступеня забрудненості і в цьому випадку це відмінний інструмент як для домашньої так і офісної кухні. Використовувати скребок кухонний можна як з миючим засобом, так і без нього. Дозволяє чистити вироби з алюмінію, сталі, емальованої сталі і вогнетривкого скла. Мають кілька різновидів: спіральні або сітчасті.

      Вибрати та придбати губки та скребки для миття посуду і кухонного приладдя можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.