0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 56 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Призначення:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Призначення:
   Країна виробник:

   Відобразити ще товари (16)

     Інвентар для прибирання  

   Інвентар для прибирання має бути не тільки якісним, але і в широкому асортименті. У нашому розділі інтернет-магазину ви можете знайти велику кількість різноманітних товарів для якісного та ретельного прибирання. Щітки бувають для чищення, підмітання, для видалення пилу. Відрізняються за різними матеріалами виготовлення, та видами щетини. Наприклад якщо вам необхідна щітка для прибирання пилу з підлоги, найкращим варіантом буде придбати щітку з густою і довгою щетиною з натуральних матеріалів. А якщо необхідно чистити плями і потьоки – то тут вам знадобиться виріб з короткою і жорсткою щетиною. Щітка для прибирання пилу та інвентар для миття підлоги, має мати м'яку щетину. Зручною перевагою буде щітка або віник з довгою регульованою ручкою.

      Вибираючи совок зверніть увагу на такі деталі: легкий і практичний, з товстою ручкою, край повинен бути загострений або покритий гумою – це дозволяє краще прилягати до покриття. Сучасні совки мають спеціальний відсік на довгій ручці з кришкою – у нього зручно насипати сміття яке не розсипається. Така конструкція позбавляє від необхідності носити відро і дозволяє здійснювати дрібне прибирання швидше і ретельніше. Для прибирання промислової території або території офісу потрібен металевий совок з довгою ручкою.

      Вибрати та придбати щітку, совок, віник, йоршик можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.