0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 50 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Призначення:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Призначення:
   Країна виробник:

   Відобразити ще товари (10)

   Різноманітне приладдя для прибирання допомагає легше та ефективніше підтримувати порядок у домі. Щітки для чищення, мітли-щітки, щітки для миття посуду, йоржики для туалету, склоочисники, щітки для пилу, совки, щітки для миття вікон, вантузи, віники — ці та інші аксесуари для дому можна замовити в інтернет-магазині «Час-Пік» за демократичними цінами.

   Приладдя для миття та прибирання в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Мити вікна, чистити сантехніку, підмітати підлогу — усе це було б значно складніше робити, якби для такої роботи не придумали спеціальне приладдя. Щітки, віники, йоржики допомагають швидше та легше видаляти різноманітні забруднення з поверхонь і підтримувати квартиру чи будинок у чистоті.

   В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити щітки для підлоги та миття посуду, йоржики для унітазу, совки для збору сміття та інші аксесуари. Вантузи, віники, туалетні набори, щітки, совки, вікномийки, мітли представлені на сайті від українських, польських і турецьких виробників. Продукцію можна замовити від таких брендів, як «Алеана», York, Dunya, Zambak, Konex та ін.

   Незалежно від того, що потрібно зробити — підмести підлогу, вимити унітаз, вікна чи посуд, вичистити бруд, прибрати пил — на сайті «Час-Пік» вдасться знайти для цього господарче приладдя. Прибирання стане легшим і займатиме менше часу, отже, вдасться тримати дім у чистоті з мінімальними зусиллями.

   Щітки господарські

   Важко знайти дім, де немає хоча б якоїсь щітки для чищення чи миття. Хтось використовує маленькі щітки для догляду за руками, інші не можуть обійтися без щітки для підмітання підлоги, використовуючи її замість віника, ще комусь зручніше мити посуд саме щіткою з ручкою, а не звичайною губкою. Усі ці товари можна знайти в інтернет-магазині «Час-Пік».

   Які саме щітки можна вибрати на сайті:

   • щітка для миття посуду з довгою ручкою;
   • щітка для чищення «праска» з маленькою ручкою;
   • щітка ручна двостороння;
   • щітка господарська для одягу;
   • щітка для рук із пемзою;
   • щітка для миття пляшок;
   • туалетна щітка-йорж для миття унітазу;
   • щітка-скраб для сильних забруднень;
   • щітка-скраб для підлоги;
   • дерев’яна щітка та щітка-куля для пилу;
   • мітла-щітка для підмітання (кімнатна та вулична) та ін.

   Вибирати щітку потрібно залежно від роботи, яку треба виконати. Якщо мова йде про підмітання, то на вибір щітки також впливатиме тип поверхні. Якщо треба зібрати листя та сміття у дворі, то щітка повинна мати жорстку щетину. Водночас щітка для підмітання підлоги у квартирі чи будинку має м’якішу щетину. Щітки для підмітання продаються без тримача: його потрібно купити окремо.

   Йоржики

   В інтернет-магазині «Час-Пік» також можна вибрати необхідне приладдя для ванної кімнати. Це туалетні щітки-йоржики, туалетні набори (щітка з тримачем), вантузи з пластиковою або дерев’яною ручкою.

   Туалетний йоржик — це спеціальна щітка з синтетичних волокон для чищення унітазу. Обійтися без неї в санвузлі майже нереально. Така щітка дозволяє легко підтримувати чистоту унітазу та підвищувати ефективність мийного засобу під час миття сантехніки.

   Найзручнішими вважаються підлогові йоржики. Вони не потребують закріплення на стіні, можна поставити виріб біля унітазу та відразу почати використовувати його за призначенням. Підставка допомагає зберігати підлогу чистою та сухою: вода з йоржика стікає в цей тримач.

   Совки

   Ще один обов’язковий атрибут у домі — совок. Навіть за умови активного використання пилососу варто мати вдома також і совок, адже з ним і віником можна швидше зібрати невелику кількість сміття.

   На сайті «Час-Пік» доступні як компактні совки, що підходять також для збору крихт зі столу, так і совки з довгою ручкою для підмітання підлоги. Останні зручно використовувати, оскільки не доводиться нахилятися. Зручний совок для сміття може оснащуватися гумовою смужкою для кращого прилягання до поверхні: пил і дрібне сміття одразу потраплятимуть у совок, а не застрягатимуть під ним.

   Де купити щітки, совки, йоржики недорого та з доставкою по Україні

   Вибрати якісні товари для дому — для прибирання чи для миття посуду — можна в інтернет-магазині «Час-Пік». Продукція українського та іноземного виробництва представлена в широкому діапазоні цін, тож нескладно знайти варіанти під свій бюджет. На сайті можна недорого купити віники, щітки, совки, туалетні набори, насадки для мітл та інші аксесуари.

   Замовити приладдя для підмітання, миття вікон, видалення пилу можна з доставкою по всій Україні. Ми відправляємо господарчі товари, як-от щітки, вікномийки, віники, совки в будь-який населений пункт: Київ, Львів, Вінницю, Луцьк, Чернівці, Черкаси, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Дрогобич, Червоноград, Самбір, Стрий та ін. Покупець може самостійно вибрати підхожу транспортну компанію.

   Купити совок, йоржик чи щітку для підлоги за вигідною ціною можна і у фізичних магазинах «Час-Пік», які розташовані у Львові, Луцьку, Дрогобичі, Самборі, Червонограді та Стрию. Тут також доступна послуга самовивозу, якщо вам зручніше самостійно забрати замовлений на сайті товар.