Авторизуйтесь, щоб отримати доступ до особистого кабінету
Зв’язатись із нами
Опис
Перманентний маркер TY420 Eco-Eagle призначений для письма та малювання на різних типах поверхонь. Він підходить для пластику, скла, паперу, картону, металу, будівельних матеріалів. Також такий маркер використовують, щоб писати на фліпчарті. Перманенті маркери роблять стійкі написи та малюнки, які не вигорають і не змиваються водою.
Маркер TY420 Eco-Eagle пише чорним кольором. Товщина лінії — 2 мм. Письмове приладдя створює чітку та насичену лінію, яку добре видно на будь-яких матеріалах. Напис швидко висихає й не розмазується незалежно від гладкості поверхні.
Перманентний маркер закривається ковпачком, що подовжує його термін використання. На пластиковому ковпачку є кліп, завдяки якому можна прикріпити виріб до робочого одягу або до записника тощо.
Перманентний маркер TY420 від виробника Eco-Eagle пропонуємо вибрати і придбати за вигідною вартістю в онлайн-магазині товарів для офісу «Час-Пік» із доставкою по всій Україні. Магазин «Час-Пік» виконує поставку виробів із категорії клієнтам у Львів, Київ, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Шептицький, Дрогобич та інші міста.
Характеристики
Цікавить додаткова інформація про цей товар?
Поставте своє запитання та отримайте відповідь
Задайте питання про цей товар
Маркер перманентний Eco-Eagle товщина лініі 2 мм, колір чорний TY420
Ціна: 9.6 грн.
Кількість: 1 шт.
Ще ніхто не залишав коментарі про цей товар
Ми не знайшли жодного коментаря по цьому товару. Будьте першим, залиште свій відгук
Залиште оцінку та відгук про товар