Class. Коректор

Class.  Коректор

Фільтри


Торгова марка

Показати ще 3

Виріб


Вид


Об`єм

Показати ще 3

Країна виробник


Ціна

   —   
1617

Показано 1 із 1 товарів

Які бувають типи коректорів?

Існують коректори-ручки, коректори у вигляді пензлика, а також коректорні стрічки. Ручка підходить для точкового виправлення, пензлик — для більших площ, а стрічка — для акуратної та миттєвої корекції без висихання.

Чим коректор-стрічка кращий за рідкий?

Коректор-стрічка не потребує часу на висихання — можна одразу писати зверху. Він не має запаху, не розмазується і не псує папір. Ідеально підходить для школи, офісу та швидкого внесення змін.

Чому коректор іноді не пише або тече?

Це може бути через тривале зберігання, неправильне положення (горизонтально чи вертикально), або пересихання. Також у рідких моделях може засмічуватися носик. Перед використанням добре струсити флакон або перевірити механізм подачі.

Чи залишає коректор слід на звороті аркуша?

Рідкі коректори іноді можуть трохи просочуватися, особливо на тонкому папері. Стрічкові — практично ніколи не просвічуються. Для важливих документів краще використовувати якісні коректори або стрічки.

Чи можна використовувати коректор на друкованому тексті?

Так, але варто врахувати тип фарби. Якщо це лазерний друк, проблем не буде. Якщо струменевий — рідина може розмазати текст. У таких випадках безпечніше користуватись стрічкою.

Чи можна заправити коректор повторно?

Більшість канцелярських коректорів не передбачають повторне заправлення. Деякі ручки з рідким коректором мають змінні картриджі, але це рідкість. Зазвичай простіше купити новий виріб.

Як зберігати коректор, щоб він довше служив?

Коректор потрібно зберігати щільно закритим, подалі від сонця та тепла. Рідкі моделі краще тримати вертикально (носиком вниз або вгору — залежно від інструкції). Стрічкові — зберігати в сухому місці, не натискаючи на механізм.

Коректор

Коректор користується неабиякою популярністю серед усіх, кому доводиться працювати з друкованими чи писаними текстами. Це – інструмент для виправлення помилок у зошитах чи офісних документах шляхом нанесення спеціальної білої фарби.

Коректор канцелярський: як вибрати хороший

Якщо під час роботи чи навчання вам дуже важливо мати охайно оформлені документи та конспекти, Вам обов’язково знадобиться коректор канцелярський. Перш ніж вирішити, яку форму випуску вибрати – рідину з пензликом, ручку чи стрічковий коректор, не завадить також дізнатися, якому типу основи віддати перевагу.

Виробники пропонують коректори таких різновидів:

  • водні – ці засоби для маскування помилок не токсичні й повністю безпечні для використання дітьми та дорослими. При потребі такий коректор можна розбавити звичайною водою, так він зможе прослужити ще деякий час, хоча його ефективність дещо зменшиться;
  • спиртові – це канцелярське приладдя для корегування написаного забезпечує тонке нанесення та швидке висихання на поверхні паперу, однак має різкий запах;
  • емульсійні – універсальна рідина, що не має запаху, швидко висихає, стійка до низьких температур.

Останній варіант об’єднав у собі переваги перших двох, тому емульсійні коректори мають вельми великий попит у споживачів.

Коли та як виник перший коректор

Коректор винайшли у середині минулого століття. Автором винаходу стала друкарка Бет КлерМакмюррей. У 1956 році вона почала продавати власноруч приготовану коректувальну рідину. Згодом Бет заснувала власну компанію під назвою LiquidPaper («Рідкий папір»).

Різновиди канцелярських коректорів

Перший коректор мав вигляд баночки фарби з пензликом. Такі варіанти існують по сьогодні. Однак з’явились вдосконалені версії коректора, зі зручнішою формою та покращеними властивостями:

  • коректор-ручка – маскує невеликі помилки, наноситься тонкою лінією. Рідина коректора швидко висихає, по ній повторно можна робити запис. Цей формат популярний серед учнів, студентів та офісних працівників. Він забезпечує охайний вигляд робочих конспектів або доповідей, акуратно виправляє найдрібніші помилки, як друкованих документів, так і написаного від руки тексту;
  • 2 в 1 – поєднує формат ручки, а також має ємність із коректувальною рідиною та пензликом, що призначені для перекриття суттєвіших помилок;
  • коректор стрічковий – буде зручним для виправлення слова чи фрази.

Виробники рекомендують слідкувати за тим, щоб коректор зберігався щільно закритим. Це буде запобігати передчасному висиханню фарби.

Коректор-ручка

Корпус коректора у вигляді ручки виготовлений з еластичного тонкостінного пластику, тому при написанні потрібно трішки здавлювати його пальцями, щоб із резервуара виходила коректувальна рідина. По закінченню прилад треба закрити ковпачком, щоб писальний вузол не пересихав.

Переваги коректора-ручки:

  • непомітне виправлення помилок у тексті;
  • дозволяє акуратно вносити правки при високій щільності написаного;
  • досить довговічний при правильній експлуатації;
  • зручне використання.

Коректор у формі ручки підходить тим, кому потрібно зафарбовувати дрібні фрагменти тексту чи зображення.

Коректувальна рідина

Такий коректор зазвичай випускають у вигляді невеличкого флакона з пензликом. Всередині пляшечки є кулька-шейкер, яка при струшуванні робить коректувальну рідину однорідною.

Переваги коректувальної рідини:

  • довговічна завдяки металевим кулькам, що не дозволяють рідині засихати;
  • зручна у використанні;
  • дозволяє швидко замалювати потрібну ділянку тексту.

Це простий і зручний варіант, що чудово підходить школярам будь-якого віку.

Стрічковий коректор

Цей інструмент виглядає як прозорий пластиковий корпус, в якому на ролик намотана стрічка з білим покриттям. Такий коректор чудово підходить для паперу будь-якого типу, на якому треба зробити виправлення у друкованому чи писаному тексті.

Переваги стрічкового коректора:

  • ергономічна форма корпусу;
  • легко наноситься на папір;
  • забезпечує рівне, безперервне і надійне покриття ділянки;
  • майже непомітний на папері завдяки високій білизні стрічки;
  • економить час, адже не потрібно чекати, поки він висохне;
  • легко відривається, не обсипається;
  • не розмазується.

Не всі знають, як користуватися стрічковим коректором, хоча в цьому немає нічого складного. Потрібно притиснути до аркуша пластиковий наконечник зі згином стрічки. Потім плавно провести прилад, перекриваючи неправильно написаний текст.Стрічка прокручується, залишаючи за собою біле покриття.

Переваги сучасного канцелярського коректора

Формула рідини коректора дозволяє зробити тонке, однак щільне перекриття, що залишається непомітним при скануванні та копіюванні документів. Функціональність і практичність коректора зробили його головним помічником для швидких і якісних виправлень.

Якщо перші варіанти коректорів мали досить багато недоліків у роботі, то сучасні канцелярські товари для виправлення помилок у тексті стали значно кращими й майже не мають мінусів.

Основні плюси сучасних канцелярських коректорів:

  • зручне нанесення;
  • акуратний результат – виправлення мінімально помітні;
  • швидке висихання;
  • відсутність різкого запаху;
  • економне використання – можна нанести саме стільки, скільки потрібно;
  • безпечний склад – без токсичних домішок;
  • довговічність.

Якісний коректор-ручку, з пензликом чи у вигляді стрічки можна придбати в багатьох виробників. В інтернет-магазині «Час-Пік» представлена продукція від таких відомих брендів, як Eco-Eagle, Bic, Centrum, 4Office, M&G, Soni, Delta, Axent.

Де купити коректор канцелярський в Україні

На цій сторінці нашого сайту Ви можете купити коректор потрібного типу відповідно до власних потреб. Серед представлених варіантів – продукція відомих виробників. Яскраві коректори оригінальної форми сподобаються учням. Купити канцтовари для школи та різноманітне обладнання для офісу ви можете у відповідних розділах сайту «Час-Пік».

Наш інтернет-магазин доставляє шкільне та офісне приладдя по всій Україні: Львів, Київ, Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Шептицький, Дрогобич та інші міста. Фізичні магазини розташованів м. Львів, Дрогобич, Луцьк, Стрий, Самбір, Шептицький, де ви зможете забрати товар самостійно. В інші міста – Київ, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці – канцтовари доставляються швидко за допомогою транспортних компаній.